Wpis z mikrobloga

@michal-dabrowski420: niby ma rację ale jak Mrożon szukał karła do odcinków to pierwszy leciał i nie przeszkadzało mu wtedy upokarzanie się i strzelanie z procy jak były zasięgi i współprace. Hipokryzją #!$%@? od niego na kilometr xD
  • Odpowiedz
@armin43: nie wiem, co oni za umowy podpisuja, ile Friz bierze od nich %. Ale gdzie bylby Mini Majk bez Friza? A tak to mial swoje "5 minut", walki, a teraz ma sushi. Bez Friza nie mialby nic. Chlop sie tak zachowuje, jakby Friz mu jakas krzywde zrobil, a dzieki niemu wiedzie pewnie calkiem fajne zycie
A to ze Paulina jest z nim dla slawy, to przeciez bylo jasne od
  • Odpowiedz
@kris-90: z tym jego sushi to bym się tak nie rozpędzał. Na twitterze kiedyś latało info, że założył to z 4 innymi osobami ale nie ma żadnych udziałów i pracuje tam normalnie na etacie promując knajpę swoim nazwiskiem. Podobno w krs nawet nie widnieje.
  • Odpowiedz
@kris-90: Jak dla mnie on sie zachowuje jak gościu którego baba "zdradziała' bo się jej 5 złotówki w oczach zapaliły, i wtypowo kobiecy sposób wyłaczyło jej sie myslenie.
Gdyby te kontrakty były okey, to by cała ekpipa nie chciała od nich uciec, nie wiem ale sie do myslam że były napisane, tak" "my dajemy wam "biznes as usual" w ramach ekipy, w dajecie nam procent, oraz kontrole nad wizerunkiem zyciem
  • Odpowiedz