Wpis z mikrobloga

Powiedziałem ostatnio w pewnym gronie, że jeśli będę mieć legalną córkę (z tzw. prawego łoża) i kiedyś zobaczyłbym się, że umówiła się z murzynem (wbrew mojemu wcześniejszemu wpajaniu światopoglądu), to jeszcze tego samego dnia zostałaby wydziedziczona.
Jakaś julka nazwała mnie rasistą, mizoginem i zaściankowcem (hmm ciekawe dlaczego - uderz w stół a nożyce się odezwą?).

Taki ze mnie rasista, że w ogóle nie wydawałbym wiz Gruzinom czy Pakistańczykom (obie nacje to także rasa kaukaska), natomiast ani grzałoby mnie ani nie ziębiło, gdyby w Polsce zamieszkało np. kilkanaście - kilkadziesiąt tysięcy więcej Wietnamczyków, czy Filipińczyków (ci drudzy po przefiltrowaniu czy nie są z mniejszości muzułmańskich radykałów).

A gdy zasiadam do interesów, to patrzę co ma mi druga strona do zaoferowania, a skórę ktoś siedzący po drugiej stronie może mieć dla mnie równie dobrze zieloną, albo w prążki, albo w cętki.

Natomiast jak najbardziej istnieje pewna korelacja między różnymi czynnikami społecznymi, a konkretnymi nacjami i rasami. I ja za tą korelację nie odpowiadam. Natomiast mam prawo to oceniać.
To wpisuje się w pojęcie zwane prawdopodobieństwem: w nacji / rasie A istnieje małe prawdopodobieństwo czegoś, w nacji / rasie B istnieje średnie prawdopodobieństwo czegoś, a w nacji / rasie C istnieje duże prawdopodobieństwo czegoś. I czasem prawdopodobieństwo czegoś istnieje na tyle duże, że po prostu nie ma sensu na jakieś interakcje z danymi osobnikami.
Naukowe fakty, nie lewackie bajdurzenia.

P.S. Polecam zobaczyć sobie jak funkcjonuje Haiti. Niepodległe państwo z dala od Afryki zamieszkałe aktualnie już w 99,9% przez murzyńskich murzynów.

#imigranci #rasizm #rodzina #rodzice #rozowepaski #logikarozowychpaskow #afryka #gruzja #wietnam #filipiny #haiti #4konserwy #bekazlewactwa #redpill #blackpill
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@harrame

>Polecam zobaczyć sobie jak funkcjonuje Haiti


@Adamfabiarz: W sensie post-kolonialne panstwo ktore przez korupcje i kleski zywiolowe ma ciezko? xD

Jako polak w latach 90 dla takiego Helmuta byles takim murzynem - dzicz,
  • Odpowiedz
@Adamfabiarz a czy zastanawiałeś się kiedyś DLACZEGO to zrobili? Sprawdź sobie no. dług, który musieli zapłacić Francuzom za wykupienie się z niewoli

https://krytykapolityczna.pl/swiat/haiti-postkolonialny-kryzys/

Edukuj się kumplu, a nie oceniaj świat przez pryzmat dzisiejszych problemów i koloru skóry, bo to, co widać obecnie, ma swoje źródła setki lat temu. Miłego dnia i przyjemnej lektury ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
@Adamfabiarz: no jak na podstawie korelacji podejmujesz decyzje na temat konkretnego człowieka (czy się nadaje na partnera córki) i dochodzi do tak drastycznych reakcji to jesteśzwykłym rasistą i głupkiem. Szczególnie, że o wielu innych korelacjach nawet nie myślisz, a mogą być znacznie poważniejsze. To jest myślenie na poziomie takim jak gdybyśbył niemcem i myślał, że Polak to takie zaśmierdły potem garbaty sebastian, który kradnie.
  • Odpowiedz
  • 0
@huudyy Weź skończy #!$%@?ć, w USA od 200 lat są murzyni i nadal robią problemy, a ty coś pieprzysz o matce polce z czarnymi dzieciakiem. I co, ten dzieciak ot tak będzie żył jak każdy?

Za serię zamachów z 2015-2017 roku odpowiadali właśnie tacy "swoi" Niemcy i Francuzi. Niby urodzeni tutaj. Lecz się.
  • Odpowiedz
Dla mnie to przesłanka. A formalny powód zawsze się znajdzie.


@Adamfabiarz: Wystarczy, że sąd się dowie, że powodem jest rasizm i będzie to trochę trudniejsze niż sobie wyobrażasz. I mówię o dzisiejszych czasach, a nie o przyszłości, bo wtedy rasizm będzie karalny tak jak w zachodniej Europie. Ogólnie lepiej dla ciebie i dla świata, abyś się nie rozmnażał.
  • Odpowiedz
Sam się nie rozmnażaj. Lepiej dla świata, abym się rozmnażał.


@Adamfabiarz: Ty pewnie nie masz nawet matury, nie mówiąc o wykształceniu wyższym. Tobie bliżej jest to Haitańczyka żyjącego na ulicy, niż wykształconego człowieka. Więc tak jak mówiłem wcześniej, nie rozmnażaj się, jeśli nie dla świata, to dla siebie.
  • Odpowiedz