Wpis z mikrobloga

Jak widzę grubych rodziców z grubymi dziećmi to aż się we mnie gotuje - ja rozumiem, że dorosły człowiek może o siebie nie dbać i ogólnie mieć już wywalone, ale niszczenie zdrowia, ciała, całego życia małemu dziecku to zbyt wiele...

Przecież dziecięca otyłość deformuje ciało, krzywi kości, trwale uszkadza skórę a do tego naraża dziecko na wyzwiska, ostracyzm, samotność.

Mam nadzieję, że ktoś kiedyś weźmie grubasów za ich tłuste ryje i wprowadzą wysokie mandaty oraz odbieranie dzieci, jeśli zbyt długo będą miały nadwagę albo wejdą w otyłość.

Pomijam już to, że jakieś 80% rzeczy w sklepach to przesycone cukrem gówno, pasza dla podludzi, celowo w bardzo niskiej cenie.

Otyłość to zło.

#zdrowie #p0lka #madki #bekazgrubasow #odchudzanie #bekazpodludzi #neuropa #logikarozowychpaskow
wqeqwfsafasdfasd - Jak widzę grubych rodziców z grubymi dziećmi to aż się we mnie got...

źródło: Fat-Parent-Fat-kid-%C2%A9-Frank-Siteman-Science-Faction

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • 0
@wqeqwfsafasdfasd: Mam tak samo, nie podziękujesz mi za tą radę ale jak będziesz na plaży czy w innym sklepie to zauważ że te dzieci/rodzice zawsze coś #!$%@?ą. Tak samo w sumie grubi dorośli - non stop coś w mordzie musi mieć, obrzydliwe.
  • Odpowiedz