Wpis z mikrobloga

Czy kobiety muszą takie być? Nie lubię kobiet które widzą u mężczyzny cel - ma się zaręczyć, wziąć ślub, dać dzieci. Ma spełniać zachcianki kobiety która daje się łatwo manipulować tekstami kolezaneczek która sama nie jest pewna swoich przekonań. Dla nich nie liczy się proces, szczęście, radość ze spędzanego czasu i rozmów, dla nich liczy się to aby zaimponować koleżankom ze mają już męża i dzieci.

Różowe, gwarantuje wam, gdybyście co 5 dni nie wypominały facetom jacy są nieogarnięci, już dawno miałybyście męża a może dzieci. Jesteście jak dzieci którym nie kupiło się batonika w sklepie.

#logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie lubię kobiet które widzą u mężczyzny cel


@eskejper: a może problemem jest to, że wielu facetów po prostu nie ma jasnego celu, albo ten cel jest sprzeczny z tym co sygnalizują, albo z tym czego laska chce.

Laska myśli że umawiasz się bo chcesz stałej relacji - a ty chcesz sobie tylko pobzykać, choć udajesz wielkie amory.
  • Odpowiedz
Laska myśli że umawiasz się bo chcesz stałej relacji - a ty chcesz sobie tylko pobzykać, choć udajesz wielkie amory.


@kosmita: w tej kwestii to nic się nie zmieniło od tysięcy lat i się nie zmieni. Laska chce być zapłodniona przez samca alfa i wychować potomstwo z beciakiem.
A facet chce sobie pobzykać.

A potem wchodzi religia, testy na ojcostwo i prawo alimentacyjne i wszystko się sypie.
  • Odpowiedz
Różowe, gwarantuje wam, gdybyście co 5 dni nie wypominały facetom jacy są nieogarnięci, już dawno miałybyście męża a może dzieci. Jesteście jak dzieci którym nie kupiło się batonika w sklepie.


@eskejper: Tylko, że bardzo duża część mężczyzn naprawdę jest nieogarnięta. A takie roszczeniowe podejście które tylko zniechęca to jeszcze totalnie inna kwestia. Facet nic nie ma, facet może co najwyżej chcieć lub być na tyle miły dla kobiety, że coś
  • Odpowiedz
Czy kobiety muszą takie być


@eskejper: nie muszą, nie są, to tylko urojenia inceloidalne.

Dla nich nie liczy się proces, szczęście, radość ze spędzanego czasu i rozmów, dla nich liczy się to aby zaimponować koleżankom ze mają już męża i
  • Odpowiedz
widzą u mężczyzny cel - ma się zaręczyć, wziąć ślub, dać dzieci. Ma spełniać zachcianki kobiety która daje się łatwo manipulować tekstami kolezaneczek która sama nie jest pewna swoich przekonań. Dla nich nie liczy się proces, szczęście, radość ze spędzanego czasu i rozmów, dla nich liczy się to aby zaimponować koleżankom ze mają już męża i dzieci.


@eskejper: a my chcemy tylko zaruchać
  • Odpowiedz
  • 0
@lexico: Wy. Ja nie. Ja chce kompankę do życia, partnerke na dobre i na złe, kogoś kto po prostu zaakceptuje moje wady, kogoś kto na sile nie bedzie chcial mnie podporzadkowywac, kogos kto bedzie chcial isc do przodu a nie zapuszczac korzenie. Ruchanie takiej zdrowej kobiety to juz po prostu wisienka na torcie.
  • Odpowiedz
Ja chce kompankę do życia, partnerke na dobre i na złe, kogoś kto po prostu zaakceptuje moje wady, kogoś kto na sile nie bedzie chcial mnie podporzadkowywac, kogos kto bedzie chcial isc do przodu a nie zapuszczac korzenie


@eskejper: masz romantyczne podejście

życie zweryfikuje
  • Odpowiedz