Wpis z mikrobloga

  • 65
@KRZYSZTOF_DZONG_UN @mk321 to jest pierwsza rzecz do zmiany po zmianie prezydenta. Taka Warszawa oprócz największej liczby ludności zbiera jeszcze cała zagranicę. Powinno to być urealnione i wyrównane pod względem faktycznej liczby zamieszkałych osób. Ostatnio był spis, można też się oprzeć na danych rozliczeniowych podatku - baza do poprawy okręgów jest duża
  • Odpowiedz
Obym się mylił, ale myślę że ruchy takie jak Konfederussia będą rosły w siłę jak kryzys migracyjny przybierze w przyszłości na sile.


@Winden: skoro tylko Konfederacja ma na tyle rigczu i intelektualnych zdolności, że jest w stanie przewidzieć skutki dzikiej imigracji to co się dziwić, że ludzie chcą głosować na nich zamiast na, dosłownie, debili lub sabotażystów z innych partii, nie widzących tych oczywistości.
I to nie jest jedyny temat
  • Odpowiedz
poziomem poparcia karakańskiego pisu i konfederosji ( _)


@Lemmonix: nie to co poziom Koalicji Deweloperskiej mordo XD

Miliardy z KPO na hotele, szkolenia emerytów i gównosztukę, do tego szybka kolej za kilkadziesiąt miliardów PLN, to jest zajebista Polska, przynajmniej gejuw lubiom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
no i jak co miesiąc człowiek ponownie odczuwa zażenowanie poziomem poparcia karakańskiego pisu


Poczekaj jeszcze chwilkę na prawdziwe popisy swoich pupilków. Niestety, ludzie mają pamięć złotej rybki i 2014 to wielu odległa przeszłość. Ja pamiętam. Pamiętam też co Tusku mówił o ruskich, o biednych ludziach na granicy i wielu innych, ciekawych rzeczach.

@Lemmonix:
  • Odpowiedz
@Lemmonix @Jestem_Tutaj Polska to nie wykop. Normalni ludzie nie chcą lewicowych oszołomów z KO i Lewicy u władzy, którzy wprowadzają co chwilę to nowe podatki, sprzyjają deweloperom i pieprzą o jakiejś ekologii, gdzie sami mają ją głęboko w poważaniu.
  • Odpowiedz
@eduardo-garcia no i czym to się różni od tego co napisałem?
- wioski na wschodzie głosują na PiS - check
- miasta głosują na KO - check
- PiS ma więcej mandatów niż KO - check
  • Odpowiedz