Wpis z mikrobloga

@eduardo-garcia ja też pamiętam. Tyle że Tusku mówił a Kaczyński robił. I za to co robił powinien siedzieć.
Tusk miał decyzję dobre ok złe ale przynajmniej potrafił podejmować niepopularne. Np wiek emerytalny. Dlatego właśnie można na niego narzekać ale nigdy nie będzie tak zły jak PiS, który absolutnie wszystko robił na potrzeby wewnętrznej propagandy.
  • Odpowiedz
dwóch osób na dziesięć,


@eduardo-garcia: Czyli dwadzieścia procent. Co jest bardzo dużą różnicą jeśli chodzi o wybory parlamentarne. Gdyby tylko wschód głosował PiS miałby większość konstytucyjną.
  • Odpowiedz
Niesamowite, ze przy tym co odwala obecna koalicja, dynamika ich spadków jest taka słabowita. Kiedyś szybko się z nimi rozprawiono, -15p.p w 4 lata i do widzenia xD
  • Odpowiedz
@Lemmonix

@rales: no i jak co miesiąc człowiek ponownie odczuwa zażenowanie poziomem poparcia karakańskiego pisu i konfederosji ( _)


Ten sam człowiek jest też za głupi, żeby pojąć, czemu tak się dzieje. A za cztery lata będzie powtórka z rozrywki i głosy oburzenia: "czemu oni na nich głosujo??!"
  • Odpowiedz
@UberWygryw Co zrobił PiS? Nie ma większej choroby współczesnego świata, niż lewactwo i ich odklejone pomysły. Rudy to jest pachołek Unii i zrobi wszystko to co mu każą.
  • Odpowiedz
@fan391: Ofc bredzisz, bo to że tępię karakański pis, odklejoną lewicę i konfederosję nie znaczy, że fantatycznie popieram pozostałe opcje polityczne. Niemniej nie będę ukrywać, że nawet trochę śmiechłem z tej przeróbki nicku Xd
  • Odpowiedz
  • 0
konfederosji


@Lemmonix: a ten, to Konfederacja darowała ruskim odpadom dwa miliardy złotych długu gazpromu? Czy Konfederacja blokowała gazoport w Świnoujściu oraz nitkę gazociągu z Norwegii? To Mentzena/Brauna post-sowieckie media nazywały per nasz człowiek w Warszawie czy może rudego zdrajcę, co?

Bawią mnie takie łby jak ty co to rozumu mają jeszcze mniej niż zawartość kuwety kota Upiora z Żoliborza. 😂
  • Odpowiedz