Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Co najlepiej zrobić w aktualnych okolicznościach, mając około 650k PLN na znalezienie sobie własnego lokum (i pracując zdalnie)?

- Szukać miejsca w Polsce czy w innym państwie UE?
- Wynajmować czy kupować? A może - zważywszy na dynamiki na rynku - najpierw wynajmować, a potem kupować (lub na odwrót)?
- Jeśli kupować, to małe mieszkanie?
- A może da się w tej cenie zawalczyć o mały domek 70 mkw (bez pozwolenia?) z ogródkiem ~5 arów?
- A może kawalerka + tani ROD + przyczepa kempingowa do przesiadywania tam i podróżowania po #europa?
- Brać kredyt na 100-200k PLN dla dodatkowego metrażu/zmieszczenia się w cenie? (Wolałbym nie, a kredyt 0% nie będzie mnie dotyczyć)

#nieruchomosc #nieruchomosci #budownictwo #mieszkanie #mieszkania #dom #domy #domki #kredyt #kredyty #inwestycje #inwestowanie #finanse



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Co najlepiej zrobić w aktualnych okoliczności...

źródło: 043128

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
Ja bym wolał kupić mieszkanie, bo lubię mieć blisko do rozrywek, lubię miasto. Taki domek to dla mnie bez sensu. Więc to już ty sam musisz siebie zapytać co jest dla ciebie ważne.
  • Odpowiedz
zawsze się zastanawiam skąd ludzie mają tyle pieniedzy a nawet nie wiedza gdzie chca mieszkac (miasto, dzialka) czy duze czy małe (mieszkanie) itp ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@RaKu0: Jak Cię stać, to nie musisz akceptować byle g i być zadowolony, że masz cokolwiek. A tyle pieniędzy to para, która zrobiła nawet jako taką karierę w dużym miescie jest w stanie odłożyć.
  • Odpowiedz
zawsze się zastanawiam skąd ludzie mają tyle pieniedzy a nawet nie wiedza gdzie chca mieszkac (miasto, dzialka) czy duze czy małe (mieszkanie) itp ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@RaKu0: Ja dużą kasę ściągam z ciągłej pracy w delegacjach po całym świecie i w efekcie też długo nie wiedziałem kim jestem, gdzie chcę mieszkać i co nawet lubię robić w wolnym czasie bo ciągle byłem w robocie, w
  • Odpowiedz
@PfefferWerfer: tylko tu nie chodzi o to że nie wie tylko że pyta randomowych osób na internecie żeby za niego zdecydowali, skąd ktoś ma wiedzieć co lubi co nie ¯\(ツ)/¯
@sezamki a czy ja powiedziałem że ma brać byle gówno, chyba dana osoba najlepiej wie co jej wystarczy
  • Odpowiedz
tylko tu nie chodzi o to że nie wie tylko że pyta randomowych osób na internecie żeby za niego zdecydowali, skąd ktoś ma wiedzieć co lubi co nie ¯\(ツ)/¯


@RaKu0: No ale co to za problem? Ja często pytam mireczkow o różne rzeczy, bo w tym morzu idiotów pływa całkiem sporo ludzi którzy faktycznie mają merytoryczną odpowiedź i nowy punkt widzenia.

No i wolę zapytać w internecie niż w prawdziwym
  • Odpowiedz
@PfefferWerfer: no żaden jeżeli pytanie jest takie na które można odpowiedzieć, to jest tego typu co mam zjeść na obiad i połowa napiszę burgera gdy on nie je mięsa
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: wygladasz na kogos mobilnego, kto lubi podrozowac

najlepiej kup cos co moglbys wynajmowac (najlepiej turystom caly rok).

Wlozysz kase, ale potem bedziesz mial z tego zyski, kiedy stwierdzisz ze wyjezdzasz.

Bo jak utopisz 650k w cos co cie uwiaze do ziemi to bedziesz wiecznie niezadowolony + brak profitu
  • Odpowiedz