Wpis z mikrobloga

@komakow: Nie umiesz czytać? Odniosłem się do baby ze zdjęcia.

Ożeniła się z typem co tak się do niej zwraca i w dodatku dała sobie zalać formę. Przecież ja tylko podejrzewam jak to wyglądało. Pewnie 30+, stabilny chłop, jakieś stabilne życie i nagle jej się zachciało dzieci za wszelką cenę bo to jej obowiązek nawet pomimo tego że albo to się skończy rozbitą rodziną albo dramami. To jest żałosne bo
  • Odpowiedz
pamiętaj, że jesteś na wykopie, dostaniesz zaraz stertę uogólnień, najważniejsze jest to, żeby wszystko było winą kobiety


@kasiknocheinmal: Nie. Tu koleś jest kretynem (o ile to nie bait). Laska jest winna tylko temu że nie kopnęła go w dupę wcześniej bo się jej zachciało potomstwa.
  • Odpowiedz
@Dueil_angoisseus: ale wiesz, że części ludzi takie akcje odpalają się nagle i to niekoniecznie musi być tak, że w momencie kiedy decydowali się na dziecko (słowo klucz: tam jest liczbą mnoga, a nie pojedyncza) zachowywał się w ten sposób? W takich dziwnych sytuacjach bywa, że dostajesz zachowanie, którego się nie spodziewałeś.

O, wyżej kolejny przykład. Ludzie bywają paskudni, ale to nie powód, żeby od razu traktować całą płeć przeciwną jako
  • Odpowiedz
ale wiesz, że części ludzi takie akcje odpalają się nagle i to niekoniecznie musi być tak, że w momencie kiedy decydowali się na dziecko (słowo klucz: tam jest liczbą mnoga, a nie pojedyncza) zachowywał się w ten sposób? W takich dziwnych sytuacjach bywa, że dostajesz zachowanie, którego się nie spodziewałeś.


@kasiknocheinmal: No nie wiem przecież widać było jak On ją traktuje (podejrzewam ze to dalej bait). To przecież widać.

O,
  • Odpowiedz
To jest żałosne bo kobieta się nawet poniży byle tylko mieć dzieciaka i jakieś zaplecze finansowe (alimenty).


@Dueil_angoisseus: nie mam słów na ciebie xdd żałosny jesteś ty bo masz wyobraźnię na poziomie chomika. #!$%@? wiesz o życiu i ludziach, a wypowiadasz się jakbyś był ekspertem.
  • Odpowiedz
@kasiknocheinmal: to się dzieje bardzo rzadko. Przypadek mojego kolegi, który lubi sobie wypić - baba myślała, że go doprowadzi do porządku, tak wiec myślała, że jak zamieszkają razem będzie inaczej - dupa, jak się zaręczy - dupa, jak kupią mieszkanie - dupa, jak zrobią dziecko - dupa. No i w taki o to sposób na ojca swojego dziecka wybrała alkoholika, faktycznie świetny wybór... A wiedziała o tym od samego początku.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: to jeszcze pół biedy... Znam jedną co jej chłop sobie przygruchał inną w takiej sytuacji i się nie skończyło na samym pisaniu.

Też za cholerę nikt się nie spodziewał, że on coś takiego odstawi. Żona w zagrożonej ciąży, a on bzyka inną "bo on też ma potrzeby"
  • Odpowiedz
@komakow:

@Dueil_angoisseus: nie mam słów na ciebie xdd żałosny jesteś ty bo masz wyobraźnię na poziomie chomika. #!$%@? wiesz o życiu i ludziach, a wypowiadasz się jakbyś był ekspertem.


Skąd w Tobie tyle agresji? Jak nie masz argumentów w dyskusji to po prostu skończ waść i sobie wstydu oszczędź
  • Odpowiedz