Wpis z mikrobloga

  • 147
@ShadyTalezz: to jest namiastka prawdziwego kapitalizmu a nie to w co wierzą kuce. Brakuje jeszcze że ogłosił bankructwo żeby nie płacić pracownikom i już druga działalność założył
  • Odpowiedz
Brakuje jeszcze że ogłosił bankructwo żeby nie płacić pracownikom i już druga działalność założył


@StdPtr: ta i pewnie ci pracownicy walą drzwiami i oknami aby z---------ć za darmo. To, że ty jesteś frajerem nie oznacza, że inni tacy są. Jest rynek pracownika aktualnie i to pracodawca jest na przegranej pozycji aby kogolwiek do pracy znaleźć.
  • Odpowiedz
  • 23
Jest rynek pracownika aktualnie i to pracodawca jest na przegranej pozycji aby kogolwiek do pracy znaleźć.


@inflacja_biedaku: nigdy nie ma czegoś takiego jak rynek pracownika, dynamika relacji prawie zawsze jest po stronie pracodawcy. To, że teraz trochę ciężej znaleźć frajerów dających się wyzyskiwać tego nie zmienia a pracodawcy zawsze będą płakać że nie ma rąk do pracy albo pracownicy leniwi

@volodia ale trollujesz czy jak?
https://pyszneeko.pl/product-pol-11218-Mleko-Swieze-2-Bio-0-9-L-Butelka-JASIENICA.html
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz @Zaqwsxe k---a ja p------e. Na całą Polskę obydwaj niezależnie od siebie znaleźliście dosłownie jednego producenta jakiegoś niszowego mleka który stosuje tę praktykę. No gratuluję k---a.
Tylko udowodniliście jak to macie braki w myśleniu.
Wchodzę do biedry, Lidla czy dowolnego sklepu i po prostu nie mogę znaleźć mleka 0,9. A to już sprawia, że każdy kto postuje czy pulsuje taki mem to debil patentowany. Bo to kompletnie rozmija się z
  • Odpowiedz
  • 26
@volodia: ziomek uspokój się bo bigos ci się spali xD
to po prostu pierwszy wynik w google po wpisaniu mleko "0,9l" dlatego n i e z a l e ż n i e od siebie wrzuciliśmy to samo xD

obniżanie jakości produktów oraz shrinkflacja w kapitalizmie to fakt i nie muszą one dotyczyć dokładnie tego co na memie, żeby były prawdziwe
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz zrobiłem o tym cały wpis. Możesz sprawdzić na moim profilu. Za komuny były wyroby czekoladopodobne. Dziś raczej nie bardzo.
Ale to nie był prawdziwy komunizm!
To k---a powiedz jaki jest prawdziwy i czemu w nim nie miałaby zachodzić takie procesy?
  • Odpowiedz