Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do tego wpisu
https://wykop.pl/wpis/77073633/bol-d--y-spermiarzy-i-bialorycerzy-wykopkowych-nie

Typowy wykopek jest typowy.

Goście 2/10 myślą, że są 7/10 i oceniają laski będące 5+/10 że są 2/10 a potem "chlip chlip hipergamiczna bestia"

To dowód na to że hipergamia to urojenia inceloidalne.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #p0lka #przegryw
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AlienFromWenus:

Goście 2/10 myślą, że są 7/10 i oceniają laski będące 5+/10 że są 2/10 a potem "chlip chlip hipergamiczna bestia"

to na c--j tu wgl siedzisz? sugerujesz sie najbardziej marginalna grupa inceli wykopowych przegrywow i z takim samym do nich podejsciem traktujesz reszte normalnych facetow
  • Odpowiedz
@ZamaskowanyTajemniczySzachista: Pewnie, że tak bo gusta są różne. Ale nie bierzecie pod uwagę też własnej atrakcyjności (bądź nie) i jeśli sami nie macie dobrej aparycji to trochę śmiesznie to wygląda, gdy krytykujecie kobiety, których uroda stoi na znacznie wyższym poziomie niż wasza. Kumasz? Jak jakaś dziewczyna nie jest w waszym guście to nie powiecie, że "ta pani nie jest w moim guście" albo "wolę inny typ urody" tylko zaraz są
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Wiadomo. Specjalnie tak pieprzą, że niby naturalne i skromne lepsze, żeby podlizać się tym dziewczynom z "niższej ligi" i tym samym zwiększyć swoje szanse u jakiejkolwiek laski. Bo wiadomo, że taką przeciętną to połaskota, gdy chłop powie, że woli takie kobiety zamiast tych sztucznych i dzięki temu będzie się mógł wkupić w jej łaski xD Jak zwykle chodzi tylko o zamydlenie oczu i dobranie się do c!pska - oni
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka:

pewnie, że tak bo gusta są różne. Ale nie bierzecie pod uwagę też własnej atrakcyjności (bądź nie) i jeśli sami nie macie dobrej aparycji to trochę śmiesznie to wygląda, gdy krytykujecie kobiety, których uroda stoi na znacznie wyższym poziomie niż wasza. Kumasz?

no ale właśnie chodzi o to, że dla kogoś kobieta z taką aparycją jak opisałem może być szczerze brzydka.

Tak jak ktoś powie, że Tesla Truck jak na obrazku poniżej to piękny samochód 10/10 a inny przyjdzie i powie, że to
ZamaskowanyTajemniczySzachista - @WyzwolonaPodrozniczka:
 pewnie, że tak bo gusta są ...

źródło: Cybertruck-fremont-cropped

Pobierz
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus:

nie udowodniliście mi że mogę myśleć o was inaczej.

aha czyli sama sie teraz przyznalas ze nie znasz innych mezczyzn oprocz inceli mimo ze incele stanowia mniej niz jakies 5% płci

a wiec skupiasz sie tylko na incelach i tylko na ich przykladzie wyciagasz wnioski co do wszystkich mezczyzn, ze sa prymitywni ze chca tylko sexu, ze żadają usługiwania
  • Odpowiedz
Specjalnie tak pieprzą, że niby naturalne i skromne lepsze, żeby podlizać się tym dziewczynom z "niższej ligi" i tym samym zwiększyć swoje szanse u jakiejkolwiek laski.


@WyzwolonaPodrozniczka: To prawda, a później robi wielką łaskę takiej dobrej dziewczynie, że z nią jest, a ogląda się ciągle za tymi zrobionymi, u których nie ma żadnych szans. Przykre i lepiej być samotna, niż z kimś dwulicowym.
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: nie , taka dziewczyna to jakby nie patrzeć wysoka liga , szare myszki nie istnieją XD , to taki żart szara myszka to tak naprawdę mina przeciwpiechotna która owinęła faceta wokół palca. XD

Kurde nie wiem jak pocieszyć Portugalczyków , zapomniałem że w ćwierć finale są karne w przypadku remisu , za bardzo lubię ryzyko , wykoszenie Niemiec i Francji w ćwierćfinale było cholernie kuszące. Portugalia przegrała o włos
  • Odpowiedz