Wpis z mikrobloga

Jakim trzeba być debilem żeby pisać to sławne "uśmiechnij się", "czemu się nie uśmiechasz?". Kogo to bawi? Przecież to powoduje wręcz odwrotny efekt od zamierzonego. Juz pomijając sympatię polityczne, to za pisanie tej frazy powinien być ban na wykop , do odwołania.

#polityka #bekazpisu
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kozi_juz_tu_bylem:
o nie! Napisałeś "uśmiechnij się", muszę się szybciutko skryć pod łóżkiem, bo to niemożliwe, że na świecie są ludzie, którzy nie wielbią Św. KO.

Ale to nie ludzie, to bezmyślne zwierzęta! Ja jestem najmądrzejszy, inni są głupi! Zaraz im napiszę, że są głupi albo wariatami i są trollami i dostanę parę plusów od moich współplemienników, a więc wygram to starcie!
  • Odpowiedz
@zobq o nie, jaki mądry fanatyk. Dokładnie tak, jest tak jak mówisz, zaskoczę cię - ludzie piszą tutaj posty, a inni to plusuja jeśli się zgadzają lub ich to bawi. Dziwnym zbiegiem okoliczności , podbne wpisy także zbierają plusy.... Pewnie to moi współplemiennicy
  • Odpowiedz
@kozi_juz_tu_bylem A wiesz co jeszcze powoduje odwrotny efekt do zamierzonego? Takie wpisy jak ten. Przecież jak ktoś chce zdenerwować jakąś grupę ludzi i widzi wpisy w stylu "jak bardzo mnie to nie obchodzi" "jak bardzo mam to gdzieś" to tym bardziej będą tak pisać
  • Odpowiedz
Jakim trzeba być debilem żeby pisać to sławne "uśmiechnij się", "czemu się nie uśmiechasz?". Kogo to bawi? Przecież to powoduje wręcz odwrotny efekt od zamierzonego. Juz pomijając sympatię polityczne, to za pisanie tej frazy powinien być ban na wykop , do odwołania.


@kozi_juz_tu_bylem: mnie to osobiscie cieszy jak ktos pisze usmiechnijcie sie, jasionka, usmiechnitea polska, koalicja 15 grudnia. po prostu wiem ze nie ma co dyskutowac z takim osobnikiem i
  • Odpowiedz
Jakim trzeba być debilem żeby pisać to sławne "uśmiechnij się", "czemu się nie uśmiechasz?"


@kozi_juz_tu_bylem: syn komunistycznych bezpieczników i konfidentów, poseł dariusz matecki pytając czy się uśmiechasz próbuje w zawoalowany i dyskretny sposób przekazać że nie ma już argumentów i po prostu nie ma co powiedzieć
  • Odpowiedz
Jakim trzeba być debilem żeby pisać to sławne "uśmiechnij się", "czemu się nie uśmiechasz?".

@kozi_juz_tu_bylem:

Ja tak piszę do Wąsika, Kamińskiego, Wosia, Romanowskiego i do wielu innych. Ostatnio tak pisałem do Wiplera, jak bronił księdza od salcesonu. Coś ze mną nie tak :)
  • Odpowiedz