Wpis z mikrobloga

Można po prostu niezobowiązująco skakać na fajnych snejkach


@WyzwolonaPodrozniczka: Oczywiście, że można i tego ci życzę! Skacz jak najwięcej, tylko zabezpieczaj się bo będziesz tą samą kobiętą z tego obrazka która narzeka, że nie może znaleźć normalnego faceta bo nikt nie chce mamuśki z mulatem i wiadrem zamiast cipy.
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka i za bezpośrednie i konkretne "...Można po prostu niezobowiązująco skakać na fajnych snejkach i nie bawić się w "szczęśliwą rodzinkę", która jest utopią tylko na papierze :))) " masz u mnie szacunek. Masz świadomość plusów i minusów

Nie mam szacunku do tych które najpierw się bawią na snejkach a później szukają frajera do wychowywania i płacenia na bękarta albo lamentują po internetowych, że biały pracujący facet jej nie chce.

Także
  • Odpowiedz
@GrochenMochen: Zasiłek rodzinny dla samotnej matki - 124,00 zł na jedno dziecko, dodatek z tytułu samotnego wychowywania dziecka (wysokość zależna od gminy), dodatek dla samotnej matki - 193,00 zł miesięcznie na dziecko. No i oczywiście 800+
  • Odpowiedz
@solo_living_yolo:

hmmmm , jak poznasz osobę z którą będziesz się dobrze dogadywać to zrozumiesz że radość przynosi samo wspólne spędzanie razem czasu

Ale przecież ja o tym cały czas mówię. Ale tego się nie dostanie od pierwszych lepszych Janków, których nachalnie kobietom wciskacie :))) W tym cały ambaras. Dlatego kobiety szukają jakości w mężczyznach, ale niestety bardzo rzadko jej doświadczają. Bo nas nie uszczęśliwia byle chłopek-roztropek, który jest na nas
  • Odpowiedz
@Spring90: Popadasz w skrajności. Oczywiście, że nie każdy Habibi jest dobrą opcją, też są wśród nich niefajne egzemplarze. Ale porównując przeciętnego np. Turka do p0lusa - to jest przepaść, zarówno pod względem fizycznym jak i mentalnym. Taka prawda. Chowacie się przy nich xD
  • Odpowiedz
@sakiro12
Dalej nie rozumiem jak mogliśmy doprowadzić do sytuacji w ktorej polskie chłopy płacą na jakieś obce dzieci chłopów z Afryki czy Azji xD. Niepojęte jest to dla mnie.
  • Odpowiedz