Wpis z mikrobloga

@theredi: Każdy facet może tak postąpić, niezależnie od jego pochodzenia. Dlatego wchodzenie w związek i zakładanie rodziny to dla kobiety ogromne ryzyko - musi ona brać pod uwagę różne okoliczności, za nim się na to zdecyduje. Czasem są przesłanki, że dany koleś nie nadaje się na partnera czy na ojca, ale czasem jest tak, że wszystko jest cacy a kolesiowi coś odwali już po fakcie. Każdy przypadek jest inny ale
  • Odpowiedz
Za to waszym głównym zadaniem jest rozliczanie kobiet z ich życia seksualnego i zaglądanie im w c!pska, nawet jeśli nie jesteście tam zaproszeni :))) Kobiety nie potrafią o sobie decydować i dobierać sobie partnerów, więc wy robicie to za nie. Jak słodko z waszej strony :)))


@WyzwolonaPodrozniczka: I widzisz, znowu bredzisz. Jeśli kobieta zostaje sama z dzieckiem i to jeszcze często innego koloru skóry to niestety, ale zazwyczaj nie umie
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka

@Jogurt123: Oczywiście pato rodzin z p0lakami nie ma. Żaden nie pije alko, nie włóczy się ciągle po knajpach, nie ma wywalone w dzieciaki i żonę, żaden nie używa przemocy w stosunku do najbliższych tylko grzecznie przynosi wypłatę w zębach i jest dla swojej partnerki księciem na białym koniu :)))


@WyzwolonaPodrozniczka szanowna Pani w relacjach z białymi mężczyznami w Polsce mamy wg danych 25% dzieci wychowujących sie bez ojca. W USA ta liczba
  • Odpowiedz
@Cztero0404: Hahah standard xD Bo myślisz, że wszystko się da przewidzieć i ma się całkowity wpływ na ruch innej osoby xD Zdradzę ci pewien sekret: to, że wy byście się kurczowo trzymali baby byleby mieć c!psko za wszelką cenę nie znaczy, że normalni faceci też tak robią i że inne okoliczności nie mają wpływu na to czy chce się z daną osobą być czy nie xD Ale co wy możecie
  • Odpowiedz
Hahah standard xD Bo myślisz, że wszystko się da przewidzieć i ma się całkowity wpływ na ruch innej osoby xD Zdradzę ci pewien sekret: to, że wy byście się kurczowo trzymali baby byleby mieć c!psko za wszelką cenę nie znaczy, że normalni faceci też tak robią i że inne okoliczności nie mają wpływu na to czy chce się z daną osobą być czy nie xD Ale co wy możecie o tym wiedzieć
  • Odpowiedz
@Jogurt123:

1. 74.3 % białych dzieci poniżej 18 roku życia mieszka z obojgiem rodziców

A teraz zapytaj ile z tych dzieci wychowuje się w szczęśliwej rodzinie. Bo to, że rodzice razem mieszkają nie znaczy, że są dobrymi opiekunami dla dziecka, że się kochają i wgl że jest sielanka. Poza tym w Polandii oczywiście na siłę promowane są "wartości rodzinne" i nawet jeśli ludzie się nie dogadują albo jest jakaś przemoc
  • Odpowiedz
@Cztero0404:
Myślą i jednym i drugim. I tak się myśli, jeśli się poszukuje partnera seksualnego - czy to do relacji niezobowiązującej czy do poważnej. Żadna się nie zwiąże z facetem, który jej się nie podoba, nawet jakby był cudowny. Tak jest i tego nigdy nie zmienicie. Też bym się nie położyła w łóżku obok chłopa, który mnie obrzydza fizycznie, choćby miał wspaniałą dusze. Zabawne, że o myśleniu c!pą mówią faceci
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka Dzięki takim oponentom jak Ty i takim mamusiom co wolą ciemna czekoladę od białej będziesz miała więcej zadowolonych dzieci... ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Zamiast 25% bez tatusia będziesz miała prawie 40%.

Nie będziesz musiała pytać tych dzieci o szczęśliwa rodzinę bo jeszcze więcej dzieci nie będzie miała W OGÓLE rodziny.... Hahahah.... Rozwala mnie twoja logika.
Jogurt123 - @WyzwolonaPodrozniczka  Dzięki takim oponentom jak Ty i takim mamusiom co...

źródło: temp_file4655242071997431913

Pobierz
  • Odpowiedz
@Jogurt123: Ale co mnie obchodzą statystyki? Wychodząc za p0laka też jest duże ryzyko zostania samotną matką, skoro co czwarta z rodaczek nie ma obok siebie partnera bo chłopu się odwidziała zabawa w dom :))) Równie dobrze ja mogę być ofiarą takiego p0lusa więc o mi po tym, że statystycznie rzekomo 40% procent czarnych kobiet wiedzie taki sam żywot? I tak i tak jestem w bagnie. Więc te swoje wyliczenia możecie
  • Odpowiedz
@Jogurt123:

@WyzwolonaPodrozniczka jasne... Mamy 25 nieszczęśliwych dzieci z białymi to żeby było lepiej róbmy 40 nieszczęśliwych dzieci z czarnymi ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Nie, lepiej brać takiego, który się ani trochę nie podoba od samego początku i modlić się o to, żeby przypadkiem nie być w tych 25% :)))

Ale mam lepsze rozwiązanie: Można po prostu niezobowiązująco skakać na fajnych snejkach i nie bawić się
  • Odpowiedz