Wpis z mikrobloga

Na rozmowie kwalifikacyjnej zostałem spytany na co przrznqcze wynagrodzenie

Odpowiedziałem że na swój rozwoj kredyt itp takie pierdy

Później do mnie dotarło że to pytanie to absurd i że powoli coraz gorzej z tymi rozmowami...

#programowanie #programista25k #pracbaza #zalesie #kiciochpyta #informatyka #korposwiat
#justjoinit #praca #pracawit #pracait #programowanie #ciekawostki #pytanie #programista15k
elozapiekanka - Na rozmowie kwalifikacyjnej zostałem spytany na co przrznqcze wynagro...

źródło: 408305373

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@markaron Daj spokój, chodzi mi o to, żeby nie wiedzieli, że komuś zależy na pieniądzach tylko dlatego, że musi zaspokoić pilne potrzeby mieszkaniowe. Wyolbrzymiając podam przykład, że jeśli wiedzą, że nie masz co jeść i gdzie mieszkać, to taką zdesperowaną osobę można ładnie wyzyskiwać.
  • Odpowiedz
@mru_mru:

Daj spokój, chodzi mi o to, żeby nie wiedzieli, że komuś zależy na pieniądzach tylko dlatego, że musi zaspokoić pilne potrzeby mieszkaniowe.


Nie wiem jak tobie ale mi zależy na pieniądzach żeby zaspokoić moje potrzeby w tym mieszkaniowe
  • Odpowiedz
@markaron No właśnie, dlatego nie muszę januszowi odpowiadać na co wydam pieniądze, których jeszcze nie zarobiłam u niego. Brzmi to jak sondowanie sytuacji, czy zmienia pracę, bo chce więcej pieniędzy czy zmienia, bo musi dostać więcej pieniędzy, bo kredyt, chore dziecko, dom opieki dla schorowanych rodziców...
  • Odpowiedz
@mru_mru: A ok, bo twoja pierwsza wypowiedź brzmi dla mnie jakbyś właśnie proponowała najlepszy sposób odpowiedzi na to pytanie, zamiast powiedzieć mu że jajco go to obchodzi i się rozłączyć :)
  • Odpowiedz