Wpis z mikrobloga

#bitcoin #programista15k parę dni temu rekrutowałem do nas do kołchozu deva. Pytam się go o zainteresowania, a on że crypto itp, trochę mu zależało na pracy, dziwne to było. Potem się okazało że ziomek z zespołu też siedzi w krypto. Obaj mają cechę wspólną, nienaturalny poziom stresu i wycofania. Ciekawe ile jeszcze devow czasy prosperity przewaliło na głupoty? Idzie pękanie baniek, zabawa dopiero się zaczyna, kto tego nie czuje wysyłam mu wyrazy współczucia. Powodzenia i trzymajcie się tam
  • 11
  • Odpowiedz
@wfm125m: jak tak będzie, stawiam hawajską dla każdego wykopka który się o nią upomni, ale czym będzie hawajska dla milionerów? Niczym! Może powinienem w ramach rekompensaty urażenia uczuć spekulacyjnych zadość uczynić całą pizzerią. Najlepsze jest to że ktoś komuś naopowiadał bajek o tym że to gowno będzie rosło w nieskończoność, a młodzi chłopaczkowie w to uwierzyli. Przykro, ale ktoś musi w końcu to powiedzieć, tak nie działa gospodarka. Bitcoin to
  • Odpowiedz
@wfm125m: #!$%@?ąc od zasadności niewiary w bitcoina, przy bitcoinie za 100k milionerem będzie tylko ten kto ma 10btc. Znasz takich? Ja nie znam osobiście nikogo kto ma 1. Przynajmniej nikt się nie przyznaje.
  • Odpowiedz
@bb89: z chęcią bym Ci odpowiedział, ale tak samo nie potrafiłem odpowiedzieć co się stanie po srovidzie jak się zaczął, albo co się stanie po wojnie jak się zaczęła. Ja pojęcia nie mam co się wydarzy, wiem jedno co trzeba zrobić: 0 kredytów, pełna waliza złota i zero instrumentów finansowych oraz jak najwięcej ziemi. Ja zaraz zamykam swojego shorta kupuje kolejną działkę i to bybylo na tyle. Akcja zacznie się
  • Odpowiedz
@afuera: oj joj uraziłem kolejne uczucia, muszę tylko chyba je nazwać. Widać że mamy nowego na tagu. Czuje się zaszczycony, moje skille trollowania coraz silniejsze. Wystarczy tylko użyć „specjalnych”, słów i widać co kogo boli. Miło. Idę se zrobię kapuczinę.
  • Odpowiedz