Wpis z mikrobloga

Trzymaj rame kurs tańca pewność siebie pasje piłka nożna basen kurs tańca bądź najlepszą wersją siebie rama rama rama zagadanie przez internet tinder badoo zagadaj w sklepie na pewno sie zgodzi zagadaj w mcdonaldzie na pewno sie zgodzi tego kwiatu jest pół światu incelu roksa eskortki siłownia muzyka książki zainteresowania boks mma pasje karate informatyka jaki blackpill incelu trzymaj granice rama rama rama badz dyktatorem w zwiazku nie bądź emocjonalny jednocześnie dając wiele emocji kobiecie w związku czego nie rozumiesz incelu? blackpillowy smieciu kurs pua podryw kup mój kurs za 1999 PLN już teraz incelu blackpillowy hormony badanie sie oksytocyna wazopresyna noradrenalina dopamina siłownia bedziesz miał hormony dopamina oksytocyna idź na siłownie podnoś żelastwo słyszysz śmieciu blackpilacki? słyszysz czy nie? badz najlepszy na swiecie badz najlepszą wersją siebie któraś to doceni idź na siłownie dla siebie żeby kobieta miała przystojnego faceta czego nie rozumiesz? wyglad sie nie liczy dlatego stylizuje sie na chada mimo ze nim nie jestem dla siebie to robie co masz mnie w dupie to idź na wykop pl tag przegryw blackpilaku przegrywie jeden ja ci pomagam a ty masz to gdzies ok ide na silownie trzymać rame beciaku nara incelu
#przegryw #blackpill #redpill #carrioner
wykoppltakastronazobrazkami - Trzymaj rame kurs tańca pewność siebie pasje piłka nożn...

źródło: febil

Pobierz

Najgorszy REDPILAK na polskim YT

  • Roman Warszawski 16.1% (14)
  • Paweł DSM 13.8% (12)
  • Carrioner 60.9% (53)
  • Musisz wiedzieć (jak być cuckiem) 9.2% (8)

Oddanych głosów: 87

  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kawaczarnazcukrembezmleka IMO dlatego, bo jest przedstawicielem tzw. neo-bluepilla. Co to oznacza? Że tłumaczy wszelkie odpadły kobiet ich naturą i że trzeba do niej się dostosowywać i robić wokół niej fikołki, bo takie są zasady gry. Właśnie nie trzeba się dostosowywać do ich natury i zamiast stosować zasady gry są dwa wyjścia - MGTOW lub zmiana zasad gry na takie jak panowały przed rewolucją seksualną. Przystosowywanie się do obecnie panujących zasad to
  • Odpowiedz
IMO dlatego, bo jest przedstawicielem tzw. neo-bluepilla.


@SonidoStark: poza tym co napisałeś to żałosne jest to jak opowiada, że rozwijaj się rozwijaj to panie gdy bedziesz juz bogatym panem w srednim wieku kobiety 30+ zaczna sie za toba ogladac xd
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua Za każdym właśnie z zacytowanych przez Ciebie argumentów redpillaków - #!$%@?, ucz się, ćwicz, zarabiaj kasę i trzymaj ramę, a może dadzą ci przeciętną kobietę. Oczywiście, ona w tym czasie nic nie musi robić i zawsze jakiegoś tryharda redpillaka sobie znajdzie. To właśnie jest neo-bluepilla, bo na czymś takim korzystają tylko kobiety.
  • Odpowiedz