Wpis z mikrobloga

Jak tam u was na rejonach? coś się zmieniło po słowach klauna?
U mnie wszystko stoi jak stało, tak w gruncie rzeczy to ktoś kto chce kupić teraz mieszkanie, a i tak nie ma możliwości skorzystania z bk0 to ma eldorado, bo osoby które chcą kupić swoje pierwsze m będą czekać na nowy rok.
z drugiej strony teraz niby dobry moment pod pompe kupić noworoczną o ile program wejdzie.
#nieruchomosci

Czy teraz jest dobry moment na kupno

  • Tak 24.3% (18)
  • Nie 41.9% (31)
  • 2137 33.8% (25)

Oddanych głosów: 74

  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
@pyszniarz: no ja akurat myślę, że i tak wejdzie, może jakieś obostrzenia będzie mieć, może będzie miało mniejszy wpływ na rynek bo już osobiście uważam, że za dużo już kosztują te mieszkania, rata po 3/4k jest już według mnie max, ofc chyba, że na fakturce 30koła no to wtedy nie, ale dla przeciętnego zjadacza chlebka bożego 4k to już #!$%@?, minimalne wynagrodzenie i średnia też już będą zwalniać.
  • Odpowiedz
@DawCioS: realnie to dopiero wczoraj rynek się dowiedział, że nie będzie 0% w tym roku. W przyszłym roku dopłat 0% wg. mnie też nie będzie. Sporo przez ostatnie 2-3 dni pojawiło się mieszkań na sprzedaż pewnie dzisiaj/jutro będziemy przebijać ATH w ofertach. Rynek jeszcze ma kwadraty wycenione tak jakby 0% wchodziło.
  • Odpowiedz