Wpis z mikrobloga

@Birter: generali razem z assistance
kilka razy mi już się zwróciło, a z assistance można sobie coś ponaprawiać (jak np. poszła mi dachówka w zimie to zadzwoniłem, nie mieli na szybko specjalisty to zaoferowali, że pokryją koszty, albo pokryli koszt elektryka co się przydało 2 razy)
  • Odpowiedz
razem z assistance


@niegwynebleid: Proponujesz mu assistance na dom w budowie XD ?

@Birter wszystko zależy od tego, czego najbardziej się obawiasz, i dlaczego akurat allrisk?

Dla domów w budowie zakres jest dość ograniczony w części firm, ale Allrisk znajdziesz np w Warcie czy właśnie Generali, ale licz się z tym że są ograniczenia przy kradzieży, w zależności czy jest to już stan surowy zamknięty czy nie, do tego
  • Odpowiedz
  • 0
@sayanek znaczy zbilizamy sie do etapu uzyskania odbioru, ale to troche jeszcze potrwa. Dom juz jest praktycznie urządzony, sa drzwi, pompa ciepla itp
  • Odpowiedz
@Birter: jak masz "wymagane przepisami prawa odbiory techniczne instalacji" (wpisy poszczególnych wykonawców instalacji w dzienniku budowy) a niekoniecznie odbiór końcowy to już możesz ubezpieczyć dom w pełnym zakresie, chętnie złożę propozycję dobrego ubezpieczenia w rozsądnej cenie
  • Odpowiedz