Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Zgniłem dziś z zarzutki dodanej jako anons samotnej matki. Bardzo mnie bawi to, ze kobiety po 30 roku zycia i samotne matki nie rozumieja, albo nie chca zrozumiec, iz nie maja takiej samej wartosci jak wtedy, gdy byly mlode i bezdzietne. Zaden sensownie wygladajacy i zarabiajacy facet (a takiego te kobiety chca, inaczej juz dawno bylyby w zwiazku) nie wezmie sobie 30-letniej kobiety albo z dzieckiem skoro moze miec mlodsza i bezdzietna. Jesli chcecie myslec o rodzinie to musicie urealnic wymagania (zwlaszcza w temacie wzrostu, zakoli i zarobków). Oczywiscie - mozecie dalej czekac na ksiecia na bialym koniu i dawac zarabiac firmom farmaceutycznym, sklepom monopolowym i schroniskom z kotami. Wasz wybór.

#zwiazki #tinder #badoo #rozowepaski #niebieskiepaski #seks #slub #malzenstwo



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 13
  • Odpowiedz
nie wezmie sobie 30-letniej kobiety albo z dzieckiem skoro moze miec mlodsza i bezdzietna.


@mirko_anonim: oczywiście że może mieć. Tylko jak sam wcześniej wspomniałeś, taka ma większą wartość i gość musi przy niej skakać bo taka adoratorów ma na pęczki. Albo, jak to się często na tych tagach czyta - "czerwone flagi". Ale wracając do tego co napisałeś:

kobiety po 30 roku zycia i samotne matki nie rozumieja, albo nie chca zrozumiec, iz nie maja takiej samej wartosci jak wtedy, gdy byly mlode i
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

nie chca zrozumiec, iz nie maja takiej samej wartosci jak wtedy, gdy byly mlode i bezdzietne


@mirko_anonim: te co rozumieją, i wykorzystuja to ja, maxa tez nie maja dobrej orwcy xd. Dziecko to wada? Chcialbys zeby tak o tobie ojciec myslal?
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: One już mają rodzinę w postaci dziecka i dziadków/rządu którzy robią za faceta przy pomaganiu.
Najlepiej to nie wdawać się zbytnio w dyskusje czy marnować czasu w poszukiwaniu prospektów na takie baby.
Albo omijać szerokim łukiem albo nawijać makaron na ons, bo z reguły do niczego się nie nadają, a co przynoszą do stolika? Swoje problemy i oczekiwania. Super deal lol. Don't buy damaged goods. No chyba że jesteś
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 2
Anonim (nie OP): >Albo omijać szerokim łukiem albo nawijać makaron na ons, bo z reguły do niczego się nie nadają, a co przynoszą do stolika? Swoje problemy i oczekiwania.

@Paukopulos: Jprdl, poważnie? Ja jestem w związku z samotną matką i żadnych problemów mi do tego stolika nie przyniosła. Sam też jestem samotnym ojcem, też żadnych problemów nie wnoszę. To, że trafiacie na roszczeniowe madki nie oznacza, że wszystkie są
  • Odpowiedz
Zaden sensownie wygladajacy i zarabiajacy facet (a takiego te kobiety chca, inaczej juz dawno bylyby w zwiazku) nie wezmie sobie 30-letniej kobiety albo z dzieckiem skoro moze miec mlodsza i bezdzietna.


@mirko_anonim: sęk w tym że w polsce jest jeszcze dużo simpów bez godności i to takich ktorzy wyglądają względnie i cos tam zarabiają. na pewno nie mają łatwo takiego znaleźć, ale nie jest to niemożliwe.
  • Odpowiedz
Zaden sensownie wygladajacy i zarabiajacy facet (a takiego te kobiety chca, inaczej juz dawno bylyby w zwiazku) nie wezmie sobie 30-letniej kobiety albo z dzieckiem skoro moze miec mlodsza i bezdzietna


@mirko_anonim: jest to oczywiste, ale one zawsze sobie ustawią myślenie w głowie że co innego się dla faceta liczy

i że ona wręcz sama nie chce mieć faceta co leci na młode laski - tylko chce faceta który doceni jej elokwencje, karierę, doświadczenie życiowe
  • Odpowiedz