Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, mam pytanie. Od pewnego czasu ktoś nagminnie używa mojego numeru telefonu do zamawiania paczek do paczkomatów, pizzy, usług kurierskich i subskrypcji ofert reklamowych.

Raz można się pomylić w numerze telefonu, ale kilkanaście razy? Zaczyna mi to wyglądać podejrzanie, bo ktoś korzysta jedynie z e-maila, który można łatwo porzucić lub zmienić, aby zamawiać różne rzeczy.

Teraz pytanie do znawców prawa na Wykopie: co mogę zrobić? Jak rozwiązać ten problem? Może ktoś miał podobną sytuację? Gdyby to było gdzieś bliżej, to pojechałbym i zaczął odbierać te paczki, ale nie będę jechał prawie 60 km w jedną stronę tylko po to, żeby komuś zrobić na złość.

#rozdajo #pocztapolska #prawo #prawnik #heheszki #pytaniedoeksperta #pytanie #pytaniezdupy #humorobrazkowy
Mikroprocesor - Słuchajcie, mam pytanie. Od pewnego czasu ktoś nagminnie używa mojego...

źródło: Screenshot_2024-06-27-15-53-03-247_com.google.android.apps.messaging

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mikroprocesor: No to na tym legalne pomysły się kończą, możesz z policjantem pogadać że masz podejrzenia że ktoś używa tego do niecnych celów chociaż nie wiadomo czy będzie im się chciało ruszyć dupe.
  • Odpowiedz