Wpis z mikrobloga

obywatel w białej koszulce niepotrzebnie szukał konfrontacji, czasami lepiej zostawić dumę w kieszeni, a z tego co piszą w mediach teraz walczy o życie.


@mieszkamzmamusia: przy pusi chciał zaimponować i sie skończyło jak się skończyło
  • Odpowiedz
@lexico: jak nie trzymał dystansu jak ani razu do niego nawet nie podszedł?
tak jak w białym gada "ty startujesz cały czas" bo właśnie ten z nożem tak robi, zobacz ten ruch nogą aby "nastraszyć",

zobacz, że typ z nożem on w ogóle nie czuje zagrożenia, odwraca się tyłem aby wygrzebać gaz, itd.. on doskonale wie, że nic ze strony typa w białym mu nie grozi, ma pewność, że że biały go nie zaatakuje pierwszy

jak się boisz ataku agresora to najpierw go straszysz? a później ustawiasz się do niego plecami tracąc go z oczu? ( ͡
SpalaczBenzyny - @lexico: jak nie trzymał dystansu jak ani razu do niego nawet nie po...

źródło: Screenshot_1

Pobierz
  • Odpowiedz
morał z tego taki, ze samemu zawsze warto jest mieć nóż i gaz, chociaż na wielu filmikach jest pokazane, że jak jebniesz gazem to można jeszcze tylko bardziej rozjuszyć, bo gaz nie działa od razu. Wbrew pozorom rozjuszonego człowieka na adrealinie nie tak łatwo powalić


@SpasticInk: Zależy raczej od gazu, jakiś czas temu podeszło do mnie 4-5 chama i reakcja była natychmiastowa
  • Odpowiedz
Ja #!$%@?ę, większość komentujących zachowuje się jakby nie wiedziała co to honor i zasady.
Typ mu przejechał psa, powinien przeprosić i odejść, a nie kozaczyć.
Jak już kozaczył to mógł mieć odrobinę godności i bić się z nim normalnie, a nie wyskakiwać z gazem i nożem.
Typ z nożem ewidentnie szukał problemu, ten w białym nie mógł zrobić nic innego niż go naprostować, w imię zasad i dla dobra społeczeństwa.
Tak się
  • Odpowiedz
tak jak w białym gada "ty startujesz cały czas" bo właśnie ten z nożem tak robi, zobacz ten ruch nogą aby "nastraszyć",

nie nastraszyć, ale odgonić

zobacz, że typ z nożem on w ogóle nie czuje zagrożenia, odwraca się tyłem aby wygrzebać gaz, itd.. on doskonale wie, że nic ze strony typa w białym mu nie grozi, ma pewność, że że biały go nie zaatakuje pierwszy

czuje zagrożenie, dlatego sięga po środki do samoobrony, szeroka postawa i otwarte ręce to wyzwanie do ataku i prowokacja

jak
  • Odpowiedz
@czteryrowery: Nawet mi głupiej #!$%@? w białej koszuli nie szkoda. Ta nagrywająca za swoją bezczelną wręcz głupotę powinna wręcz dostać jeszcze chociaż lepę na pysk, i zabrany telefon. xd Jeśli ktoś w ten sposób prowokuje kogokolwiek do tego by ten go zaatakował, to niech wręcz dzban oczekuje że dostanie kosą. Baba w jakiś sposób jeszcze głupsza, choć konsekwencji swojej głupoty nie poniosła, wyskakując z "nagrywam cię" do typa, który właśnie zadał innemu cios nożem.

Gość z gazem i nożem powinien poczekać na fizyczny atak ze strony białej koszulki wtedy byłby faktycznie ofiarą napaści a tak może zostać uznany za sprawcę


@Brzydka_Prawda: Nie mógłbym się zgodzić z tym że powinien poczekać na atak, narażając swoje zdrowie dla pretekstu do zastosowania samoobrony. Głupio tylko że sprzedał mu tego kopa, po użyciu gazu pieprzowego, zamiast od razu po tym odskoczyć,
  • Odpowiedz
ten nożownik nie przestawał go atakować po użyciu gazu


@Errad: to obejrzyj ponownie
po kopnięciu zaczął uciekać, a psiarz zaczął go gonić, bić po głowie i uderzać z kolanka

a wystarczyło zadzwonić
  • Odpowiedz
tak, najpierw straszę i próbuję odgonić


@lexico: ale pod warunkiem, że masz nóż i gaz w plecaku i pewność, że przeciwnik nie ma takiej broni ;)

jak nie masz no to wtedy nie próbujesz straszyć tylko po prostu odchodzisz, racja? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SpalaczBenzyny: to kiedy wg ciebie można użyć gazu? Po pierwszym strzale w morde? Jak gość 2x większy ode ciebie stoi w takiej pozie i drze mordę no chodź #!$%@? dawaj #!$%@? to imo mam prawo mieć wystarczające poczucie zagrożenia by użyć gazu
  • Odpowiedz
@Errad: no to już ustaliliśmy że za nieuzasadnione kopnięcie gościowi należy się kara, trochę za bardzo poniosły go emocje, myślę że z miesiąc prac społecznych jest ok
  • Odpowiedz
Jakby chciał uciekać to nie kopałby go po spryskaniu gazem.


@Errad: widziałeś, że gaz nie zadziałał?
Pozostała tylko możliwość unieruchomienia/spowolnienia psiarza.
  • Odpowiedz
jak nie masz no to wtedy nie próbujesz straszyć tylko po prostu odchodzisz, racja?


@SpalaczBenzyny: nie, straszę i próbuję odejść/uciec. Tu psiarz mu na to nie pozwalał - zwróć uwagę na agresywną postawę psiarza
  • Odpowiedz
@lexico: jaka jest agresywna postawa psiarza jak to typ z nożem ciągle do niego startuje?

gadanie i prowokowanie słowne do uderzenia to jest agresywna postawa? :D

"panie sędzio, nie chciałem ale musiałem my przyebać to się o to prosił" :D
  • Odpowiedz
@kalesonn: dokładnie a oburzenie wykopowych borderów bezgraniczne (ej Mati - dziś bronimy dynamicznego normika psiarza - mimo że Jonasz Koran Mekka zawsze broni prawa do samoobrony to Mati i koledzy dziś bronią dynamiczniaka / portal chorągiewek - ale tak to jest z ćpunochami) - wracając do meritum - typowy lamus/kuc, obstawiam scrum master z IT (sam w IT robię to wiem jak jest - u mnie jeden szpanuje, że ma
  • Odpowiedz
to kiedy wg ciebie można użyć gazu?


@pywc: w tej sytuacja wtedy kiedy chcąc się oddalić nie możesz tego zrobić,

tutaj absolutnie czegoś takiego nie było, gaz został tutaj użyty do ataku a nie do obrony
  • Odpowiedz