Wpis z mikrobloga

widziałeś, że gaz nie zadziałał?


@lexico:
Ale on go zaczął kopać jeszcze zanim można było to stwierdzić.
Ten nożownik to ewidentnie jakiś zaburzony typ, który szukał problemu, nie wiem jak można go bronić.
Errad - >widziałeś, że gaz nie zadziałał?

@lexico: 
Ale on go zaczął kopać jeszcze z...

źródło: takasytuacja

Pobierz
  • Odpowiedz
@blvckie:
Dlaczego tacy jak ty wyzywają od debila ofiarę? Przecież ten koleś już zaatakował z wielkim nożem innych i nasz piękny system go puścił. Jak nie ten psiarz, to by w końcu innego zabił. Jak już chcesz stać na ludzi, to sraj z sensem a nie na ofiary. Ludzie mają prawo być mądrzy i głupi, mogą mieć lepsze i gorsze dni, może bym czym #!$%@? akurat w białej i poszed
  • Odpowiedz
@Errad: @SpalaczBenzyny myślę że gdyby gość w białej koszulce był murzynem albo latynosem to wykopowa ława przysięgłych nie miałaby wątpliwości że trzeba było użyć gazu wyprzedzając potencjalny atak

Główne oburzenie tu wynika z tego że wbrew beciakowej postury typ nie był skruszony, czym 'prowokował'
  • Odpowiedz
kto #!$%@?, normalny jezdzi po mieście na rowerze z gazem i nożem?


@pozdroxxx666: Ja, a o co chodzi?

W mieście nie można trafić na sytuację, w której te narzędzia mogą się przydać? Pieszo można, ale na rowerze już nie można mieć przy sobie narzędzi do
  • Odpowiedz
Tak się zachowują mężczyźni, ale żeby to wiedzieć trzeba mieć odrobinę testosteronu.


@Errad: lepiej mieć mniej testosteronu a więcej instynktu samozachowawczego
  • Odpowiedz
@czteryrowery: kur#a z kim ja siedzę na tym portalu. Rowerzysta ewidentnie ma problemy z deklem i powinien zostać odizolowany od społeczeństwa. Na wycieczki rowerowe wozi duża butle gazu pieprzowego, spory nóż. Podczas tego wideo również zachowuje się agresywnie.. Z resztą spotkało się dwóch debili bo widząc zachowanie rowerzysty ten biały też mógłby nie pajacować przed dziewczyna tylko starać się uniknąć konfrontacji z nieobliczalnym typem szukającym w torbie noża. Mam nadzieję
  • Odpowiedz
typ w białej to typowa patola, która kozaczy do każdego. Pewnie kiedyś komuś #!$%@?ł i czuł się mocny po dwóch żubrach. Nie popieram wbijania noża, ale typ sam się prosił.
Typ chyba miał połączony gaz z nożem, bo w spowolnieniu widać, że biały dostał raz gdzieś w noge, drugi raz w plecy a trzeci żebro.
  • Odpowiedz
@StaryWedrowiec: Moment, pałki i gazu używałeś niejednokrotnie, a nóż trzymasz gdzieś tam w zanadrzu jak wybierasz się na rower? To gdzie ty się tam pchasz, że masz takie przeżycia?

Znam osoby które noszą ze sobą pałki albo kastety i mają trochę usposobienie huligana (bójki w klubach, na mieście) ale żaden z nich nie nosi noża bo to idiotyzm. Albo odbierzesz komuś życie, albo skończysz za kratami czy ktoś inny cię
  • Odpowiedz
@Errad: no dokładnie, najchętniej wyeliminowaliby ze społeczeństwa wszystkich agresywnych z resztkami testosteronu. Śmieszy ta postawa, bo gdy zaleją nas beżowi to kto wówczas się im przeciwstawi by utrzymać społeczny porządek, bo chyba nie informatycy z wykopu?
  • Odpowiedz
Dlaczego tacy jak ty wyzywają od debila ofiarę?


@text: Bo jest przysłowiowym debilem.

Przecież ten koleś już zaatakował z wielkim nożem innych i nasz piękny system go
  • Odpowiedz