Wpis z mikrobloga

Tak a propos zgryzienia psa przez #pies w #zielonagora

moja sąsiadka miała małego rasowego pieska do reprodukcji. Zawsze puszczała go na dworze bez smyczy. Moj pies zawsze na niego szczekal i chcial gryźć jak ten jej podchodził. Ciągle zwracałem jej uwage, zeby wyprowadzala na smyczy bo podchodzi do mojego.
Ona zawsze z mordą, ze jej jest ubezpieczony i jak moj ugryzie to będę płacił.

No i pare dni temu pojechała z tym psem gdzieś na wies. I ten jej rasowy puszczony luzem wlazł na jakieś gospodarstwo i tam wiejski burek go zagryzl.

Dostała mandat itp.
O jak ja z tego kisne.

Miłego dnia wszystkim.
#psiarze #bekazpodludzi
  • 11
  • Odpowiedz
@erebeuzet
Coś jest nie tak jak masz agresywnego psa i twoim jedynym argumentem jest to że to wina psa bez smyczy bo podchodzi do twojego.
Pies nie ma prawa być agresywny w sytuacji innej niż obrona własna.

Wam już całkiem tu #!$%@?ło od tego hejtu na psy...
  • Odpowiedz
No i pare dni temu pojechała z tym psem gdzieś na wies. I ten jej rasowy puszczony luzem wlazł na jakieś gospodarstwo i tam wiejski burek go zagryzl.


Dostała mandat itp.


@erebeuzet: tak dokładnie było, po tym traumatycznym przeżyciu zapłakana zapukała do sąsiada z którym ma kosę i dokładnie opowiedziała całą kompromitującą ją historię
toresh - >No i pare dni temu pojechała z tym psem gdzieś na wies. I ten jej rasowy pu...

źródło: no-tak-bylo-nie-zmyslam-urban-w-stroju-biskupa

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@ruda_stuleja moj pies skacze do mniejszych psow, bo jest maly i kozaczy i jedyne co robi to szczeka. jak go spuszcze ze smyczy w takiej sutuacji to twardziel chowa sie za mnie i piszczy
  • Odpowiedz
@erebeuzet
I zamiast rozwiązać ten problem wolisz ryzykować że kiedyś pies się z drugim pogryzie?

To jest prawdziwy problem dzisiejszych psiarzy, a nie te wysropkowe marudzenie.
Brak zaangażowania, cierpliwości i konsekwentności w szkoleniu. Pies tak na prawdę musi umieć chodzić bez smyczy dla swojego własnego bezpieczeństwa jak i również otoczenia oczywiście, ale nie nauczy się tego inaczej niż przez praktykę. Dobrze ułożony pies będący luzem to rzecz lepsza niż byle jaki
  • Odpowiedz