Wpis z mikrobloga

@erebeuzet: C.
I jeszcze wyzywam od debili policję, której nie ma na miejscu, bo zwykle takie sytuacje na konkretnych skrzyżowaniach dzieją się codziennie i o tej samej godzinie. Przecież to idealna maszynka do zbierania pieniędzy.
  • Odpowiedz
@Kouros: publiczne skarcenie ma taki cel żebyś debilu myślał następnym razem co robisz aby uniknąć następnego strąbienia. Blokujecie skrzyżowania jak bezmózgie yeti narażając innych uczestników ruchu na niebezpieczeństwo.
  • Odpowiedz
nie wjedziesz na skrzyżowanie dopóki nie ma miejsca do zjazdu to otrąbią Cię z tyłu


@smk666: no i niech trąbią. Siedzisz dalej spokojnie i czekasz na swoją kolej. Jak jesteś nerwowy to możesz wystawić środkowy palec przez okno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bad_sin: Fajnie że mnie wrzuciłeś do grupy ludzi którzy blokują skrzyżowanie, tak bez żadnych podstaw. Ja za to, widząc jaki jesteś agresywny, mogę stwierdzić że na pewno jesteś tym człowiekiem który na autostradzie wjeżdża ludziom których nie lubi przed maskę i hamuje. I czemu tak robisz, jak bezmózgie yeti narażając innych uczestników ruchu na niebezpieczeństwo?
  • Odpowiedz
@smk666: Dzisiaj na skrzyżowaniu na którym swoję codziennie na przejeździe rowerowym był jeden gość który nie wjechał na zielonym bo dalej stali... aż mu chciałem kciuk w górę pokazać, ale bus go zasłonił.
#!$%@?, jeden od kilku miesięcy.

Fioletowe raczej rano stoi bo dalej jest #!$%@? skrzyżowaniorondo o bardzo długim cyklu świateł. Zieloni jadą na pałę i stoją, potem nagle niebiescy chcą zawracać i na siebie trąbią, nie wiedzą co
pietryna123 - @smk666: Dzisiaj na skrzyżowaniu na którym swoję codziennie na przejeźd...

źródło: palki

Pobierz
  • Odpowiedz
podjezdzam mu pod same drzwi zeby sie jeszcze bardziej denerwowal


@MercedesBenizPolska: ja dlatego nie lakieruje zderzaka choć mam w #!$%@? odprysków bo poprzedni właściciel #!$%@? polakierował. Tak podjeżdżam ludziom pod drzwi, że nie wyjdą xD
  • Odpowiedz
no i niech trąbią. Siedzisz dalej spokojnie i czekasz na swoją kolej.

@Ogau:
Jasna sprawa.

Jak jesteś nerwowy to możesz wystawić środkowy palec przez okno

Raczej jak już to znerwicowany, więc co najwyżej sprawdzam, czy na pewno mam zaryglowane drzwi w aucie i żel pieprzowy pod ręką na wypadek gdyby mi takie zwierzątko drogowe zbiło szybę. (
smk666 - >no i niech trąbią. Siedzisz dalej spokojnie i czekasz na swoją kolej. 
@Oga...

źródło: 1A43EEE8000005DC-0-image-a-14_1475573407292

Pobierz
  • Odpowiedz
@erebeuzet: czekam aż zwolni sie miejsce do swobodnego przejazdu a w tym czasie wysł#!$%@?ąc sie w symfonie klaksonów jestem wyprzedzany przez dwa samochody z tyłu które blokują całe skrzyżowanie jeszcze bardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@smk666: Jak nie masz pewności czy zjedziesz ze skrzyżowania przed zmianą świateł to nie wjeżdżaj na nie. A jak ktoś z tyłu na Ciebie trąbi to już jego problem.
  • Odpowiedz
@erebeuzet: mnie instruktor uczył na prawku, że jeśli nie mam opcji zjechać ze skrzyżowania to na nie nie wjeżdżam.
Widze ze niektorzy tutaj chyba nie znaja tej zasady i potem kazdy stoi na skrzyzowaniu #!$%@? na kazdego bo sie wzajemnie blokuja
w Gdansku pod galeria baltycka tak jest codziennie, dolozmy o tego autobus przegubowy, jakis tramwaj i mamy niezle combo, kazdy #!$%@? na kazdego wszyscy trabia ale nikt nie zada
  • Odpowiedz
A jak ktoś z tyłu na Ciebie trąbi to już jego problem.

@mstasiek:
Gorzej jak masz nerwicę objawiającą się m.in. poprzez fobię społeczną. Takie sytuacje kiedy robisz "dobrze" a ktoś Cię atakuje (tak, takie trąbienie to dla osoby z fobią atak) są niesamowicie stresujące.

trzeba być #!$%@?ą żeby się tym przejmować w takiej sytuacji.

@Cyk_dwujeczka:
No tak, bo choroba to bycie #!$%@?ą. Weź Ty się człowieku puknij w
  • Odpowiedz
No tak, bo choroba to bycie #!$%@?ą. Weź Ty się człowieku puknij w łeb. Jak ktoś ma złamaną nogę to też jest #!$%@?ą bo nie może biegać?


@smk666: żadna choroba nie jest tłumaczeniem do nieprzestrzegania przepisów. Boisz się jeździć to jedź autobusem.
  • Odpowiedz