Wpis z mikrobloga

@erebeuzet:
Wjedziesz - otrąbią Cię z boku, podejdziesz do tematu ostrożnie i nie wjedziesz na skrzyżowanie dopóki nie ma miejsca do zjazdu to otrąbią Cię z tyłu. Z której strony nie spojrzeć to #!$%@? bo większość ludzi po wejściu za kółko zamienia się w bezmózgie zwierzęta.
  • Odpowiedz
@smk666 to prawda, ludzie tracą rozum i jakiekolwiek normy za kółkiem.
Kiedyś to nie miało miejsca aż tak mocno. Teraz po prostu przejażdżka gdzieś pod miasto i mam 3 akcje, ze strony takich asów.
Ostatnio po tygodniu ruszyłem auto. Je hasłem 6 minut. 3 akcje :
- chłop wyprzedził przez wysepkę 3.auta bo koleś czekał na prawo skręcie aż tramwaj przejedzie
- skuter ruszył z podporządkowanej dosłownie w momencie kiedy ja byłem tuż przed nim
- rowerzysta na pełnej #!$%@? wyjechał z podporządkowanej a gdy ja go strąbilem po hamowaniu to mi faka
  • Odpowiedz
nie wjedziesz na skrzyżowanie dopóki nie ma miejsca do zjazdu to otrąbią Cię z tyłu


@smk666: nigdy mi się nie zdarzyło, i nigdy nie widziałem by innych za to otrąbili
  • Odpowiedz
otrąbią Cię z tyłu


@smk666: jak będziesz stać na czerwonym a z tyłu ktoś zatrąbi to też ruszysz pomimo że nie powinieneś? Niech sobie trąbią, trzeba mieć w dupie takich gamoni.
  • Odpowiedz
@erebeuzet jestem pierwszy na zielonym, więc mam prawo wjechać za sygnalizator. Wjeżdżam i stoję mu przed mordą


@jutrobedzieinaczej nope, nie masz prawa

Artykuł 25 Ustawy z dnia 20 czerwca 1997 roku – Prawo o ruchu drogowym określa ruch na skrzyżowaniu. Punkt 4 tegoż artykułu mówi, że kierującemu pojazdem zabrania się: wjeżdżania na skrzyżowanie, jeżeli na skrzyżowaniu lub za nim nie ma miejsca do kontynuowania jazdy, rozdzielania kolumny pieszych.


Właśnie przez
  • Odpowiedz
nigdy mi się nie zdarzyło, i nigdy nie widziałem by innych za to otrąbili

@assninja:
Może mało jeździsz albo poruszasz się po mieście, gdzie takie sytuacje są na porządku dziennym i ludzie się przyzwyczaili. Moje doświadczenia niestety są inne.

jak będziesz stać na czerwonym a z tyłu ktoś zatrąbi to też ruszysz pomimo że nie powinieneś? Niech sobie trąbią, trzeba mieć w dupie takich
  • Odpowiedz
Tutaj chodzi o sytuację w której masz zielone ale widzisz, że jest korek i możesz nie zdążyć przejechać. Potem Ci taka @GladysDelKarmen co nie zna przepisów #!$%@? klaksonem bo jej św. przepustowość zaburzasz.


@smk666: ale ja dobrze wiem o co Ci chodzi, po prostu dałem inny przykład. Czasem się tacy trafiają, nic nie poradzisz a najgorsze co możesz zrobić to dać się sprowokować takiemu. Głośniej muza i niech se
  • Odpowiedz
Może mało jeździsz albo poruszasz się po mieście, gdzie takie sytuacje są na porządku dziennym


@smk666: 30 tysięcy rocznie, głównie Wrocław

NIGDY się nie zdarzyło
  • Odpowiedz
@erebeuzet: każda opcja godna durnia. I co ma na celu te trąbienie i wyzywanie? Człowiek który zablokował skrzyżowanie zrozumie swój błąd i poleci w górę albo przeskoczy nad samochodami aby zrobić miejsce?
  • Odpowiedz