Wpis z mikrobloga

Mam taką refleksje, że większość wpisów na tagu jest dosłownie takie same "mam dobrą pracę, dobrze zarabiam, chodzę na siłownię ale nikogo nie mogę znaleźć na tinderze"
Czasy się zmieniły- to co jeszcze 6 lat temu dawało przewagę dziś już nie wystarczy.
Dlaczego tak ? Nie wiem co stoi za tym ,że tinder został tak zdominowany przez facetow ale to główny powód zepsucia rynku matrymonialnego.
Aplikacja straciła funkcjonalność gdy przeciętna kobieta ma 1000 matchy po 2 dniach i faceci się licytują na fikolki...

#tinder #przegryw #przegrywpo30tce #samotnosc #depresja #blackpill #redpill #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Maxior99: bo zmiany kulturowe poszły w taką stronę, że to co kiedyś było uważane za dobre cechy męża są obecnie nic nie warte : studia ma prawie każdy, sylwetka nie ma takiego znaczenia w obecnej generacji idoli z Azji o bardziej delikatnych kształtach liczy się wzrost i twarz, dobrze płatna praca również nie jest aż tak istotna gdy kobieta może zarobić średnią krajową sprzedając zdjęcia stóp, a bycie miłym w
  • Odpowiedz
@Maxior99: Ja mam inną refleksje jako 'chad', faceci też mają wysokie wymagania, tzn ja 80% lasek też odrzucam, nawet jak jest ladna, ale np "pusta w ryj", to też mam #!$%@?.. Jako człowiek z nieco większym kapitałem kulturowym niż miłośnik Warsaw shore aż tak bardzo mi nie imponuje dupa i cyce i pustka w bani brak zainteresowań i ogólne "takie takie", znaleźć tam kogoś o akceptowalnym wyglądzie (na ideal nie
  • Odpowiedz
Ogółem laski są na maksa #!$%@? tam, zawsze jakieś wady ukryte jeszcze wychodzą przy spotkaniu, jak ostatnio u mnie nawet bym ciągnął znajomość bo fajna była, ale miała krzywe zęby czaisz... I to tak dosyć w chui no o cię panie...
  • Odpowiedz
@Maxior99: ja nie rozumiem jak na tinderze można mieć konto. Bardzo dawno temu miałem konto na badoo lub sympatia i poznałem wiele ciekawych różowych, miłością się nie skończyło ale koleżeństwem.
Później wbiłem na tindera i szok jakie tam są puste panny. Nie wiem jak jest teraz ale pewnie nic się nie zmieniło.
  • Odpowiedz
@Maxior99: dobra rada dla tych wszystkich z dobrą pracą, zadbaną sylwetką i porządkiem w głowie szukajcie kogoś poza aplikacjami, chyba że Wasza atrakcyjność wygląda na zasadzie, tak jak mówiła Wam babcia, że jesteście przystojnymi kawalerami xDDD
  • Odpowiedz
@Maxior99: no ja się już powoli zastanawiam nad importem baby z zagranicy, myślałem o jakieś Mołdawia bo chyba każda która ma trochę oleju w głowie chętnie by z takiej Mołdawii uciekła
  • Odpowiedz
@Maxior99: Miały konto to nie znaczy, że ciągle mają albo jest aktywne. No kobieta będąc w związku a w szczególności małżeńskim raczej nie powinna posiadać takiego konta, a te normalne jak ktoś napisał to są szybko zaklepywane- nawet w czasach szkoły średniej.
W Polsce brakuje co najmniej 2 milionów kobiet w wieku rozrodczym, są miejsca w Polsce B i C, gdzie na jedną kobietę która tam pozostała przypada kilkunastu kawalerów
  • Odpowiedz
  • 1
@Nowystaryziel: ale jeżeli kobieta jest w związku to facet też jest czyli oboje wypadają z rynku
Tak jest nadwyzka facetow ale to co się teraz dzieje na Tinderze nie da się usprawiedliwić żadnymi danymi w rozkładzie populacji...
Z jakiegoś powodu kobiety dużo rzadziej decydują się na aplikacje randkowa niż faceci
  • Odpowiedz
@Maxior99: Podobno trend jest taki, że normalni faceci też rezygnują po porażkach, a na portalach pozostają tylko spermiarze i chadzi ruchacze. A na twiterze to nie wiem co się dzieje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz