Wpis z mikrobloga

Mam taką refleksje, że większość wpisów na tagu jest dosłownie takie same "mam dobrą pracę, dobrze zarabiam, chodzę na siłownię ale nikogo nie mogę znaleźć na tinderze"
Czasy się zmieniły- to co jeszcze 6 lat temu dawało przewagę dziś już nie wystarczy.
Dlaczego tak ? Nie wiem co stoi za tym ,że tinder został tak zdominowany przez facetow ale to główny powód zepsucia rynku matrymonialnego.
Aplikacja straciła funkcjonalność gdy przeciętna kobieta ma 1000 matchy po 2 dniach i faceci się licytują na fikolki...

#tinder #przegryw #przegrywpo30tce #samotnosc #depresja #blackpill #redpill #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 35
  • Odpowiedz
@Maxior99: Chodziło mi o taki mit normików i powiedzenie, że na tinderze to nie są normalne kobiety w czasach największej popularności tej apki. Wtedy na tinderze to były jakieś kosmitki, a nie kobiety na co dzień mijane na ulicy. ¯\(ツ)/¯
Człowiek jest już przewrażliwiony na dane zachowania i teksty po prostu.
  • Odpowiedz
@Maxior99: jest taka apka boo sie nazywa i jak masz premium ( nie drogo ) to sobie możesz ustawiasz z jakiego kraju wybierasz kobite. wtedy wiadomo robisz selekcje i piszesz. Wiadomo trzeba chwilę popisać i sprawdzasz jaka jest rekacje drugiej strony i w tedy ewentulanie możesz pojechać
  • Odpowiedz
@Maxior99: dlatego zazdroszczę mojemu kumplowi Czadowi. Miał on managera który umawiał mu spotkania. Średnio wychodziło mu dwa ruchanka dziennie. Przed spotkaniem dostawał kartotekę o czym laska rozmawiała z jego pracownikiem.
  • Odpowiedz
Ja mam inną refleksje jako 'chad', faceci też mają wysokie wymagania, tzn ja 80% lasek też odrzucam, nawet jak jest ladna, ale np "pusta w ryj", to też mam #!$%@?.. Jako człowiek z nieco większym kapitałem kulturowym niż miłośnik Warsaw shore aż tak bardzo mi nie imponuje dupa i cyce i pustka w bani


@Jody_HiGHROLLER: po prostu się wyr0chałeś i jesteś wymagający. Też tak miałem jak co tydzień peklowałem różne
  • Odpowiedz
Nie chcę mi się szukać statystyk, bo w Polsce pewnie i tak nikt nie prowadzi takich, ale uwierzę na słowo redpillianom- no i oni podali- nie pamiętam dokładnie, ale że w młodszych pokoleniach większość par- strzelam 60-80% poznała się w internecie.


@Nowystaryziel: dlatego jak poznajesz laski w realu nawet ze średnim gadanym, to masz dużo lepsze efekty. :)
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel: to już zależy od Twoich zalet. Mogę potwierdzić za Romanem i MW, że musisz być wybitny w 2 z 3 obszarów w związku. Dobrze wyglądać (i wszystko co się z tym wiąże), praca / zaradność. osobowość / gadane. Widziałem to nie raz u kobiet. Tak samo słyszałem.
  • Odpowiedz
@MajorKusiol: Pierdy. Atrybuty wyglądowo- genetyczne to podstawa, żeby w ogóle coś zacząć działać. Nie wzbudzisz pożądania pieniędzmi, a game czyli udawanie samca alfa przez manleta to głupota, bo otoczenie i społeczeństwo i tak odbiorą i ocenią po swojemu.
Roman- prawnik prawie 190cm co musiał znać zasady gry i mieć gadane- już nawet z racji zawodu jakim jest prawnik. Miał status i grę, ale był grubasem przez co zmarnował sobie młodość.
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel: nie pierdy, a fakty, choć tak, masz rację - atrybut fizyczny jest najważniejszy dla większości. Bo jest najbardziej widoczny. Ale nie każda kobieta na to leci i niektóre "panie z dobrego domu" (takie naprawdę z dobrego domu, nie jest to eufemizm na szona) wyrwiesz stawiając na inne aspekty. Widziałem ludzi o których nie raz mówił Frywolny lub MW (tego 1 widzimy, niski facet). Mówisz o przykładach z życia, słyszał
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel: że mały to bym nie powiedział - efekt bańki potrafi bardzo zakrzywić perspektywę. Ale tak, jest to nadal totalna mniejszość i jeśli komuś zależy na keksie / podrywie, to wygląd i kasa dają najłatwiejsze możliwości (w przypadku podrywu, sam wygląd). Jak się ma jedno z dwóch, to trzeba naprawdę się postarać by to zawalić.
  • Odpowiedz
"mam dobrą pracę, dobrze zarabiam, chodzę na siłownię ale nikogo nie mogę znaleźć na tinderze"


@Maxior99: Atrakcyjne i inteligetne kobiety też mają dobre prace i dobrze zarabiają, więc to nie jest dla nich argument, a najważniejsze cechy atrakcyjności sa uwarunkowane genetycznie, więc jeśli jesteś manletem z cofniętą szczęką to siłownia tego nie zmieni.
  • Odpowiedz