mirko_anonim mirko_anonim 25.06.2024, 15:13:38 0 + Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia... Pokaż treść
WielkiPowrut88 WielkiPowrut88 25.06.2024, 15:17:42 via Wykop 17 + Czy to się zmieni jeżeli zamieszkamy razem?@mirko_anonim: Tak, na gorsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mentis_capta Mentis_capta 25.06.2024, 16:10:56 via Wykop 3 + @mirko_anonim: Dopiero miesiąc od poznania? Over.
aa-aa aa-aa 25.06.2024, 16:55:20 via Wykop 0 + @mirko_anonim: miesiąc od poznania i on twierdzi że to w porządku xD
x.....x konto usunięte 25.06.2024, 16:59:52 via Wykop 0 + @mirko_anonim: nie jestes dla niej na tyle atrakcyjny XD Tamci robili ją jak chcieli a ty jak jest okazja XDDD
adamsowaanon adamsowaanon 25.06.2024, 18:55:14 via Wykop 1 + @mirko_anonim: kuzwa,jak nie masz chaty wolnej to zaproś na piknik, na trekking i na łące z dala od wszystkiego ja przelec, a potem się poopalajcie leżąc razem, zjedzcie coś, i kolejna runda, Po co się w lato kisić w domu obok starych.
mirko_anonim mirko_anonim 25.06.2024, 18:56:02 via mirko.proBOT 0 + ✨️ Autor wpisu (OP): @WielkiPowrut88: dlaczego? ─────────────────────· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów· Zaakceptował: digitallord
juz_usma juz_usma 25.06.2024, 21:38:17 via Wykop 0 + Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia... Pokaż treść
olokynsims olokynsims 26.06.2024, 07:23:26 via Wykop 0 + Był to jakiś miesiąc od pierwszego spotkania, czyli uważam to za dobry czas.Czyli dwójka obcych ludzi, to nie przetrwa, i Ty o tym wiesz.
@mirko_anonim: Tak, na gorsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dopiero miesiąc od poznania? Over.
Po co się w lato kisić w domu obok starych.
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
Czyli dwójka obcych ludzi, to nie przetrwa, i Ty o tym wiesz.