Wpis z mikrobloga

@mirko_anonim: kuzwa,jak nie masz chaty wolnej to zaproś na piknik, na trekking i na łące z dala od wszystkiego ja przelec, a potem się poopalajcie leżąc razem, zjedzcie coś, i kolejna runda,
Po co się w lato kisić w domu obok starych.
  • Odpowiedz
Był to jakiś miesiąc od pierwszego spotkania, czyli uważam to za dobry czas.


Czyli dwójka obcych ludzi, to nie przetrwa, i Ty o tym wiesz.
  • Odpowiedz