Wpis z mikrobloga

@rales: Przecież Messi i jego żona są idealnym przykładem. Typiarka odrzuciła go jak zaczynał i próbowała swoich sił w modelingu.
Jak już Messi zdobył pierwszą Złotą Piłkę, stał się popularny i bogaty to sobie o nim przypomniała, że zabiegał o nią w młodości.
Wtedy w przerwie zimowej od rozgrywek La Liga ukartowała przypadkowe spotkanie w Argentynie wykorzystując ich wspólnego przyjaciela i tak go uwiodła przy niespodziewanym spotkaniu magicznym po latach.
  • Odpowiedz
Nie nos jest winny tylko imigranckie pochodzenie. Jugosłowianin nie jest dla Szwedek atrakcyjną partią.


@panczekolady: Ten sam Jugosłowianin w koszulce dużego klubu już był super atrakcyjną partią xD

Typiarka odrzuciła go jak zaczynał i próbowała swoich sił w modelingu.


@Nowystaryziel: Zaraz tam Messi, z Polskiego podwórka (może nie piłki nożnej, a gówno influcenerów) masz Friza i Wersow która nawet na niego nie spluneła kiedy był małym youtuberkiem, a
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel: Przeciez to nieprawda. Po kolei:
1. Messi wyjechał do Barcelony z Argentyny jak miał 13 lat xd
2. Z Antonella jest w związku od 2008, złota piłkę pierwszy raz zdobył w 2009. Także jakby ci to - był z nią zanim ja zdobył, więc nie wiem jak miała z nim odnowić kontakt dopiero po xd
3. To on sam o nią nie przestał zabiegać, nie odwrotnie. Sam o tym
  • Odpowiedz
@rales: "Mojego ładnego długiego nosa"
Taki był ten nos dla Zlatana ładny, że aż musiał zrobić sobie kosmetyczną rhinoplastykę ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel: ile razy można pisać, że Messi przyjechał do Barcelony jak miał 16 lat xD a ściągnął ja chyba jak miała 18. Byli ze sobą przed wyjazdem Messiego do Hiszpanii i spowrotem byli w wieku jak ona mogła się przeprowadzić do Hiszpanii xD co wy wymyślacie. Nie byli ze sobą 3 lata, od jej 15 do 18 urodzin, a Messiego 16 do 19. Ot co, po prostu nie mogła legalnie
  • Odpowiedz
ile razy można pisać, że Messi przyjechał do Barcelony jak miał 16 lat xD


@The_Rainman: Lepiej: 13 xD. W wieku 16 dopiero zaczął coś grać w drużynie xd przed jego opuszczeniem Argentyny to on mógł zostać tak "odrzucony" przez nią jak jedenastolatek przez jedenastolatke czy coś xd
  • Odpowiedz
@Pas-ze-mna-owce: fakt xD ale wielce go zostawiła 12 latka dla innego ładniejszego i wróciła do niego dopiero jak miała 18 lat i mogła dopiero sama wyjechać z kraju xD za kilka lat do historii dorobią, że na onlyfans miała konto i zaciążyła z Messim na spotkaniu absolwentów lokalnej podstawówki xD
  • Odpowiedz
@Pas-ze-mna-owce: @The_Rainman Jest dokładnie jak piszecie. Dodam jeszcze, że Messi jak debiutował w Barcelonie to nawet odwiedzał ją w Argentynie, a ona nie mogła wyjechać tylko dlatego, że nie miała 18 lat. Jak już mogła wyjechać to od razu pojechała do Messiego. Nie wiem skąd się wziął ten fejk, ale już któryś raz widzę to na wykopie.
  • Odpowiedz