Wpis z mikrobloga

Nie żebym był fanem Stanowskiego, ale w kwestii powalonej ilości reklam przed seansami ma stuprocentową rację, tymczasem lewoskrętne wykopki od dwóch dni bronią zachłannych korporacji tylko dlatego że "hurr durr stanoski pisowiec". Pewnie jak Stanowski skrytykuje że te same ciastka w Polsce mają mniejszą gramaturę niż w Niemczech albo elektronika jest droższa niż na zachodzie to wychodki też będą bronić tej patologii byleby mu dowalić xD
#stanowski #kanalzero #kino #bekazlewactwa #bekazpodludzi
Fennrir - Nie żebym był fanem Stanowskiego, ale w kwestii powalonej ilości reklam prz...

źródło: l74acc5sczxc1

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
  • 1
@assninja W sumie to. U mnie w 250k jest kino studyjne i tylko reklama kina i kilka zwiastunów i lecimy. A cena taka sama jak w multipleksach. Zdaje sobie sprawę że pewnie miasto trochę utrzymuje to kino, ale i tak #!$%@?ć multipleksy i #!$%@?ć wykopków którzy będą bronić chciwych korporacji tylko dlatego że tez stano ich nie lubi XD może jest hipokrytą, nie wiem, ale nie zmienia to faktu że ma rację.
  • Odpowiedz
  • 1
@lewoprawo Potrzebne źródło że zarabiają na cenach przekąsek i tracą na biletach. Brzmi jak bzdura wyssana z palca. Jw miasto u mnie potrafi sprzedać bilety za 20-30 zł i tylko zwiastuny 5-10 min puszczać

O widzę że @Mr-Di cię wyjaśnił i już zamknąłeś mordę xD 10% zysku z reklam, a typ jakieś banialuki pewnie sprzedane przez same korporacje powiela że bez reklam panie by się nie opłacało, od 20 lat dokładam do
  • Odpowiedz
@Fennrir: jeżeli będzie mówił o droższej elektronice i na nią narzekał, a jednoczesnie sam będzie sprzedawał elektronikę w takiej samej cenie to jak najbardziej. Widzę że łatwiej ci pominąć najważniejszy fakt, niż rzeczywiście czytać ze zrozumieniem, prawda?
  • Odpowiedz
  • 1
Nikt nie ma monopolu na kina. Jeśli da się zrobić taniej i bez reklam to niech ktoś zrobi to będę wybierał te tańsze


@matti-nn: W sumie to powinno zamknąć całą dyskusję, ale widzę że nie każdy to rozumie. Są tańsze kina tyle że zazwyczaj finansowane przez miasto(a i tak mają reklamy xD)
  • Odpowiedz
@Fennrir: a co do argumentu że filmy na yt są darmowe, to uwaga, nie są XD Płacisz za internet, prąd i sprzęt z którego korzystasz(zużycie sprzetu+sam koszt zakupu), do tego yt premium u niektórych. A co do argumentu z u blockiem, Stanowski wkleja własne reklamy do filmu, ale przecież można je pominąć prawda? Podobnie jak na seans można wejść 20 minut później.
  • Odpowiedz
@matti-nn: A gdzie prawo wolnego rynku mówi że nie można narzekać na zawyżone ceny usług albo wyrażać swojego zdania na temat produktu? Czy w przypadku benzyny już można narzekać?
Rozumiem że masz Michniewiczowe podejście do tematu ale niestety tak jak 99% obywateli nie posiadam własnego kina i nie przeszkadza mi to w stwierdzeniu że pocorn za 30zł to kpina a 30 minut reklam to przesada.
Co więcej nie musze mieć restauracji
  • Odpowiedz
@JackobC: spoko, to sobie narzekajcie. Ale ja tu czytam komentarze, że wpis Stanowskiego wywołał dyskusje która spowoduje jakieś zmiany. Niewiem jak mam to brać na poważnie.
  • Odpowiedz
  • 1
od dwóch dni bronią zachłannych korporacji


@Fennrir: Nie widziałem jeszcze nikogo tutaj we wspomnianych dyskusjach broniących reklam czy korporacji.

Widziałem tylko wytykanie Stanowskiemu hipokryzji gdy sam wciska reklamy gdzie popadnie a jest wielce oburzony jak inni to robią.
  • Odpowiedz
  • 1
główny zarzut jest do jego hipokryzji, bo:

-sam zawala audycje reklamami


@miki4ever: co za +#-&@_ idiota, płacisz za programy w kanale zero? Mozesz sobie przewinąć te reklamy?
  • Odpowiedz
#!$%@? XD Reklamy przed seansem które tyle trwaja byly zawsze ale ze Stano poszedl do kina i powiedzial innym piwniczakom o tym ktorzy sami w kinie nie byli pewnie nigdy to HURRR DURRR zle korporacje bo Stano tak mówi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ale wy na czele z tym przygłupim zakolakiem wiecie, że nie musicie oglądać tych reklam? xD Kupujecie bilet i wchodzicie na salę 20 minut później. Oni #!$%@? nawet tego nie sprawdzają.
  • Odpowiedz
@Fennrir: do kina mogę iść będąc gołodupcem z 30zł w kieszeni. Do oglądania pierdów Stanowskiego muszę mieć telefon (roczny koszt 100-400zł), internet (rocznie 300zł). No i YouTube i sam Stano mnie zawala reklamami, także stosunek treści do syfu jest dość niekorzystny
  • Odpowiedz
Akurat Stanowski ma spore zasięgi więc to że zwraca uwagę na takową patologię prędzej może przynieść jakiś efekt


@Fennrir: nie przyniesie żadnego. Żeby reklam w kinach nie było, bilety musiałyby być znacznie droższe. Nie ma tak, że tanie bilety i brak reklam, ni dy rydy.
  • Odpowiedz
  • 1
hurr durr kupilem bilet na film za 30 zlotych gdzie z 25 z tego poszlo na sama licencje na wyswietlenie tego filmu

@harrame: Mógłbyś podać źródło swojej informacji. Z tego co mi wiadomo, w kinie zostaje nie mniej niż 50% z zysku (czyli po odliczeniu VAT, daniny dla PISF).
Z dystrybutorem kino rozlicza się właśnie w ten sposób - procentowo dzieląc się czystym zyskiem. Dzięki temu dystrybutor zarabia (dla jednych zbyt
  • Odpowiedz
@ATAT-2: Dokładnie. Jeszcze śmieszniejsze jest to, że kina to w końcu prywatne biznesy i mogą sprzedawać produkt w taki sposób jaki chcą. To tak jakby ktoś próbował mówić Stanowskiemu ile reklam ma puszczać, że powinno być mniej itd. Ludzie kupują YouTube premium czyli płacą za YouTube bez reklam tak jak Stanowski kupuje bilet na film a potem i tak muszą słuchać tych reklam w trakcie jego audycji tak samo jak on
  • Odpowiedz
@Fennrir: tak jakby teklam na youtubie było mniej xd na tyle mniej, że całr studio jest wypełnione banerami sponsorów i w każdym programie pojawia się lokowanie produktu xd Ale to i tak mało dla oburzonego reklamami Stabowskiego, więc w programie, który jest o konkretnej godzinie trzeba czekać aż skończy się 5 minut jingla przed wejściem wizji ze studia.(Podobnie zresztą jak w Kanale Sportowym jest i było jeszcze kiedy jego współwaścicielem był
  • Odpowiedz