Wpis z mikrobloga

Nie żebym był fanem Stanowskiego, ale w kwestii powalonej ilości reklam przed seansami ma stuprocentową rację, tymczasem lewoskrętne wykopki od dwóch dni bronią zachłannych korporacji tylko dlatego że "hurr durr stanoski pisowiec". Pewnie jak Stanowski skrytykuje że te same ciastka w Polsce mają mniejszą gramaturę niż w Niemczech albo elektronika jest droższa niż na zachodzie to wychodki też będą bronić tej patologii byleby mu dowalić xD
#stanowski #kanalzero #kino #bekazlewactwa #bekazpodludzi
Fennrir - Nie żebym był fanem Stanowskiego, ale w kwestii powalonej ilości reklam prz...

źródło: l74acc5sczxc1

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
To nie jest hipokryzja bo filmy Stanowskiego są dostępne za darmo, a za bilet do kina trzeba zapłacić.


@Fennrir: No to tego samego argumentu używano mówiąc, że bilety do kina byłyby droższe, gdyby nie reklamy.

u Stanowskiego reklama od sposora to góra 2-3
  • Odpowiedz
  • 3
No to tego samego argumentu używano mówiąc, że bilety do kina byłyby droższe, gdyby nie reklamy

@wstanczyk
Różnica jest taka że nadal płacisz grube pieniądze, bilety do kina nie kosztują 5zł tylko 20-30 parę złotych. Reklamy w czymś co jest darmowe można ścierpieć, w czymś za co się płaci niezbyt, dlatego reklamy w grach free2play ujdą, ale w grach AAA są nieporozumieniem.

Przecież to są eony, jak na youtube.

Procentowo w
  • Odpowiedz
@Fennrir: tymczasem kino w małej miejscowości <15k ludzi, sponsorowane przez gminę, jedna reklama (tej gminy) przed seansem i cyk startuje idealnie o czasie

polecam #!$%@?ć sieciówki :)
  • Odpowiedz
filmy Stanowskiego są dostępne za darmo


@Fennrir: tak, każdego denerwują reklamy w kinie. Nikt tu nie staje w obronie korporacji, tylko dziwimy się hipokryzji Stanowskiego, że on zdecydował się na usługę korporacji i ta usługa mu się nie podoba. Bo wybrał oglądanie filmu w multipleksie a nie w kinie studyjnym gdzie nie miałby reklam. Ktoś kto chodzi regularnie do kina w czasie reklam kupuje popkorn, obskoczy wc, rozmawia ze znajomymi
  • Odpowiedz
tylko dlatego że "hurr durr stanoski pisowiec"


@Fennrir: Eee nie? Ludzie podają takie argumenty, że Stanowski jest hipokrytą, bo krytykuje reklamy w kinie, a sam daje je w swoim kanale. Ja np. też chciałbym na kanale Zero od razu po włączeniu mieć zapowiadany film, a nie minutę reklam Fuksiarza i innego gówna. Oczywiście mogę je przewinąć, ale też Stanowski może przyjść 25 minut później na seans w kinie, w czym problem?

Zresztą to nie pierwszy przykład jego hipokryzji. Mnie zawsze bawi, kiedy oburza się o czyjś brak moralności, a sam zachęca do hazardu. Hazard jest bardzo szkodliwym zjawiskiem, uzależnia, niszczy życia, żeruje na portfelach łatwowiernych. Trzeba naprawdę nisko upaść, żeby coś takiego reklamować dla kasy.
Ja miałem kolegę w liceum, który kompletnie się stoczył, przewalając oszczędności swoje i skradzione matce
  • Odpowiedz
@Fennrir: Wczoraj próbowałem z ludźmi dyskutować. Nie da się. Stanowski zły, reklamy w kinach dobre bo bilety tańsze. A na YouTube puszczać rekalmy to nie można.

NIE przekonasz. Widzisz? Tak musi być :)

Poza tym on jest hipokrytą i dlatego nie może mieć
  • Odpowiedz
@Fennrir ile dni jeszcze będzie to wałkowane? Tak Was dupa piecze że reklamy są przed seansem, które zresztą są w relugaminie, który akceptujecie w momencie zakupu biletu?
Idźcie bojkotować kina razem ze Stanowskim i przestańcie do niego chodzić jak macie taki z tym problem.
Gość brokuła wpierdziela w trakcie transmisji na żywo, wcześniej pyszne.pl było celebrowane tam jak dostawca przyjeżdżał… ogólnie nasrane reklamami czasem jest tak że nie jestem pewny co
  • Odpowiedz
Pisałem wyżej, w Polsce masz trzy duże sieci kin, z czego dwie z nich są posiadane przez spółki nielubiane przez PiS (Helios przez Agorę, Multikino przez Grupę ITI). W dodatku Helios jest największą z sieci kin. Raczej to jest prostsze wyjaśnienie, a nie że celowo się uwziął na antypisowskie media, bo żeby uniknąć zarzutów o podtekst polityczny to musiałby omijać 2/3 dużych sieci kin i chodzić tylko do Cinema City.


@Fennrir
  • Odpowiedz
  • 1
Oczywiście mogę je przewinąć, ale też Stanowski może przyjść 25 minut później na seans w kinie, w czym problem?

@lewoprawo
Film Stanowskiego oglądasz za darmo, za bilet do kina się płaci, ile razy trzeba to podkreślać?

Tak Was dupa piecze że reklamy są przed seansem
  • Odpowiedz
Film Stanowskiego oglądasz za darmo, za bilet do kina się płaci, ile razy trzeba to podkreślać?


@Fennrir: A ile razy trzeba Tobie tłumaczyć, że sama sprzedaż biletów to za mało, żeby ten biznes się opłacał? Do tego dokłada się cegiełkę w postaci drogich przekąsek i hajsu od reklamodawców - dopiero wtedy się to opłaca. Jak nie chcesz tych reklam, to jednocześnie mówisz, że chcesz więcej płacić za bilet.

Nikt
  • Odpowiedz
@Fennrir: fajny fikołek xD Stworzyłeś sobie chochoła w postaci innej sytuacji i bohatersko go obaliłeś. Twoje porównanie tych sytuacji byłoby trafne gdyby Stanowski sam produkował ciastka i w Polsce dawał ich mniej niż na zachodzie. xD Mało kto broni reklam przed seansem (wskazując ewentualnie, że cena biletów byłaby wyższa gdyby nie one) Kina nie są jakimś bardzo dochodowym interesem w obecnych czasach. Nie masz obowiązku oglądania reklam, możesz przyjść później,
  • Odpowiedz
@Fennrir: czemu nie krytykuje hipokryta #!$%@? reklam na YT? Albo jak płacę za YT premium to dlaczego ten kiep wstawia w treść swoich filmów wiele długich reklam? Jaka jest różnica? Wytłumaczysz mi, nie?

Pewnie jak Stanowski skrytykuje że te same ciastka w Polsce mają mniejszą gramaturę niż w Niemczech albo elektronika jest droższa niż na zachodzie to wychodki też będą bronić tej patologii byleby mu dowalić xD


A co ten
  • Odpowiedz