Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Jocqelt kuwaaaaaaaa, napisałem ci pol eseju z 10 min układając to w jak najlepszy przekaz, klepiąc w ekran telefonu. I musnąłem niechcący lewą krawędź. I zniknęło…
Co za gówniana apka. Białek weź się do roboty.
Odpisze ci potem na privie, i laptopie, bo nie mam zamiaru ryzykować pełnego #!$%@? jak znowu się to zdarzy po napisani. :p
  • Odpowiedz
@elozapiekanka: Miras, współczuję Ci życia, ale grafika jest niewspółmierna: to nie rodzice twojego kolegi byli okrutnymi dorobkiewiczami, a twoi byli/są głupi i zgotowali Tobie taki los. Ojciec patologia fest z tego co opisujesz, przykre, ale jeszcze gorsze, że matka nie zdecydowała się odejść: jeśli nie dla siebie to żebyś Ty miał lepszy los.

Widziałem wyżej, że o kredyt się akurat starasz, a to znaczy, że i masz pracę i uzbierałeś
  • Odpowiedz
  • 0
@quizonmyface ja myślę, że z tym społeczeństwem był już problem przed zaborami, ponieważ do nich doszło, przyczyn bym szukał w neiustannych wojnach XVII wieku xD
  • Odpowiedz
mnie wkur...że matki potulnie były z takimi chłopami i godziły się na życie w takim upokorzeniu i biedzie zamiast zostawić pijaka i poukładać sobie życie na nowo.

Tym bardziej, że dzieci głodowały, ale one trwały przy mężu pijaku będąc współwinne problemów w rodzinie i lekceważąc to w jakich warunkach wychowują dzieci.


@Yenn_z-Wyspy7Slonc: syndrom współuzależnienia, prawdopodobnie całe życie te kobiety były nieszczęśliwe i czekały tylko na śmierć małżonka. Właśnie dlatego psychoterapia
  • Odpowiedz
@Karbostyryl: o ile nie wierzę w terapię to OP jest wyraźnie odchylony i przyzywa jak mrowka okres.
Było minęło, rozumiem gościa to przykre ale brak mc , nie jest wielka strata w życiu i układajcie sobie wglowie wiele cierpienia by mu zniklo
  • Odpowiedz
@elozapiekanka: mirasie kiedyś to były #!$%@? czasy, większość naszych rodziców to była patola. Moj stary to był dramat, ja sam byłem wpadką i w końcu rozwiedli sie gdy miałem 15 lat. Od tego gdy sie rozwiedli jeszcze troche mentalnie szorowałem po dnie, ale od 20 roku życia zacząłem brać życie w swoje ręce i się ogarniać.

Teraz dobijam do 30, urodził mi się syn, mam dom (na kredyt ale #!$%@?,
  • Odpowiedz
@elozapiekanka u mnie było podobnie, z tym, że gówno rodzinne jakoś się unormowało, a relacji z ludźmi zwłaszcza rówieśnikami dalej nie jestem w stanie nawiązać. dalej boli ta krzywda wyśmiewania że bieda że gówno. bardzo zasmucil mnie ten wpis, zwłaszcza że ja jakoś spycham to wszystko do wnętrza mózgu. powiem szczerze chodzę po psychologach i żaden nie zaoferował niczego w tej sprawie oprócz wysłuchania, co jest dość ok, nie przeszkadza mi,
  • Odpowiedz
@elozapiekanka: @Koobik @Karbostyryl O kur... "straszne dzieciństwo" i 80% tekstu że rodziców nie było stać na LEGO i lepszy samochód, że generalnie bieda była. :)))
I zero informacji co sam autor zrobił żeby ten trend zmienić, nie jako dziecko, ale później. Ja np jednocześnie studiowałem i pracowałem, to nic takiego, ale lepiej jęczeć że to wszystko wina dzieciństwa bo nie odziedziczyłem pierwszego zyliona. xD
A co do terapii:
  • Odpowiedz
Nie porównuj siebie do innych. Zawsze będzie ktoś ładniejszy, przystojniejszy, bogatszy, z większym benizem. Życie to nie wyścig. Wielu ludzi ma taki kapitał społeczny, majątkowy narosły przez całe pokolenia. Nie wygrasz z nimi i nawet nie próbuj. Nie o to chodzi.

Nie oznacza to, że nie masz światu nic do zaoferowania. Masz ważną rolę do odegrania - tak jak każdy z nas. Twoja osoba jest potrzebna, inaczej byś się nie narodził. Nie
  • Odpowiedz
@topikPajak ty nie rozumiesz ze nie chodzi o ten Mc. chodzi o zazdrość, że ktoś ma lepiej. chodzi o brak miłości, jakiego młody nie widzial u kolegi. chodzi o te małe rzeczy, które robią rodzice, a które pokazują ci uczucie,jskie do ciebie żywią. chodzi o biedę, która uposledza w każdy możliwy sposób, która bezlitosnie skrzywia.

nie chodzi o sam Mc. chodzi o jego wyobrażenie, o to, co on symbolizuje, a symbolizuje
  • Odpowiedz