Wpis z mikrobloga

W szkole miałem typa ktorego matka skończyła liceum z moją matką i miałem porównanie co do zycia

Koleś jeździł z ojcem na mecze, wakacje, do aquaparku ( mieszkamy koło Niemiec więc tam jeździł) co chwilę remont pokoju
Dodam że w szkole zawsze miał hajs żeby coś kupić na śniadanie a nie gówno kanapki

McDonald's czy firmowe napoje, serki Monte a nie #!$%@?
Matka kupowała czokoszoki i mówiła że to lepsze niż oryginal
Jak miała iść do sklepu po czipsy to mówiła że zapomniała kupić a do sklepu chodziła sama bo DZIECIAKI ZAWSZE COS CHCA

Konsole gry, pierwszy miał internet w klasie ten kolea ponadto miał nowy tel co roku. Dodam że nowe ubrania czy pierwszy płaski telewizor to on mial. Na święta klocki LEGO

Kiedyś byłem u niego na chacie to złapało mnie przygnębienie że on tak może żyć a dla mnie to 2h pogrania na konsoli u niego.

Jego ojciec zawsze miał pracę jeździł fajnym autem zabierał go wszędzie... Pokazywał mu kręgle bilard tenis itp

Jego matka fajna dupa zawsze jakieś imprezy solarium dbała o siebie

Podczas gdy ja miałem starego #!$%@?. Kiedyś wybili nam szyby bo ojciec bił kobietę z którą zdradzał matkę ale jak zobaczyli mnie w oknie to przestal i odjechali ( to podobno brat jej - też Pato)

Pamietam miesiąc (stary nie miał jak zwykle roboty bo on miał pracę 3 msc w roku) nie był co jeść.
Serio przez miesiąc nie było nic w domu do jedzenia.
Moja matka od całej rodziny (gdzie tam też bieda )pożyczyła ile mogła .

Długo chodziliśmy do dziadków na obiady ale ojciec pokłócony z dziadkiem mówił matce że on tam nie będzie chodził i że jak jego tam nie ma to ona też ma nie chodzić.
Nie było co jeść.

Wyobraźcie to sobie że macie 10 lat i dosłownie #!$%@? od tygodni tylko ziemniaka czy wodę z mlekiem. Serio miałem taki miesiąc że w domu nie było totalnie nic. Spanie cała rodzina w jednym pokoju bo każdy bloki kaloryfer a u nas nie było na opał.

Wieczne darcie #!$%@? bo mieliśmy gowno a jak chciałeś spróbować ROGALIKA CZIPIKAO to dostałeś zjebe
Kiedyś w sklepie biorę jakieś słodycze a matka mówiła MASZ W DOMU HEHE AH TE DZIECI a ja na to W DOMU NIC NIE MA.. dostałem zjebe w #!$%@? w domu że mi ciągle czegoś brakuje

Idź pan w #!$%@?
Sory musiałem sie wyżalić bo jestem dorosły a czasem wstaje rano i mam takie jazdy bo siedzi mi w głowie

#przegryw #zalesie #gownowpis
elozapiekanka - W szkole miałem typa ktorego matka skończyła liceum z moją matką i mi...

źródło: china-poor-kids-rich-kids-comic-strip

Pobierz
  • 235
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
A jak pójdzie na terapię i zabuli masę hajsu to magicznie zapomni o #!$%@? dzieciństwie czy o co chodzi?


@Karbostyryl: no dokładnie tak to działa xD
  • Odpowiedz
  • 1
@octopussy8:
Ile ja znam takich historii. Znałem listonoszkę, po śmierci męża "pomagali" jej teściowie dając jakieś grosze na jedzenie i rozliczając z każdej złotówki. Parę lat poniżania. Mieszkała z synem, który miał jakiegoś guza w starym mieszkaniu w biednej dzielnicy
Pracowałem też z chłopakiem, który robił w Niemczech w winnicy i przy śniadaniach zawsze było tak, że stara Niemka dawała im kromkę a potem jak poprosili to drugą ew trzecią.
Sam
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Karbostyryl ja #!$%@?... durniejszej rzeczy chyba dziś nie zobaczę.

Ja rozumiem że cała psychoterapię opierasz na Julkach z instagrama ale mie wiem czy w ogóle jesteś swiadom jak dobry psychoterapeuta potrafi zmienić życie ludzi którzy przeszli jakaś traumę jak OP wyżej.
Owszem to kosztuje.
Ale jeżeli się dobrze do tego podwjdzie
Zrobi się porządny reasearch środowiska.
Znajdzie się doświadczonego psychoterapeutę, a nie Kasie lat 25 po studiach to może to absolutnie zmienić
  • Odpowiedz
  • 0
mnie #!$%@? że mając takie jazdy w dzieciństwie nie idzie się na terapię i dalej takie koszmary trzyma się we łbie i dzieli nimi na portalu dla inceli


@Koobik: Rozmawiałem z kilkoma osobami które chodziły na terapie i nie biło od nich entuzjazmem po tych terapiach, nie twierdzili, że odmieniło to ich życie a zwykle nie ma zmian wręcz. Jeden znajomy przestał myśleć o i próbować się zabić - ale to
  • Odpowiedz
  • 0
@Koobik: Brali, zmieniali i ciągle szukają tego magicznego.

No wiesz, chyba lepiej ale sam nie wiem, sam musisz spróbować, idź na terapię ziom. To po prostu trwa ziom.

No i tak trwają.

Jedyne co wierzę, że możę pomóc, to psychodeliki. Ale na szczęście nie są legalne, więc nie spróbuję i się nie przekonam ( :
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@anonim1133 #!$%@?, przereklamowane są psychodeliki. Juz lepsze te psychotropy, tylko długo się wkręcają i dłużej trwa cały proces. Moim zdaniem jest jednak trwalszy i skuteczniejszy. A po takim psychodeliku trza #!$%@?ć co jakiś czas i nie wiem czy to się samo utrwali, bo to jednak substancje psychoaktywne
  • Odpowiedz
  • 0
@Koobik: Nie pisz do mnie odpadzie społeczny, takich jak ty powinni zamykać w oddziale zamkniętym, a nie przyjmować na terapii.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@anonim1133 ale dobrze napisałeś, że szukają TEGO MAGICZNEGO. To nie jest poszukiwanie świętego grala. Tu nic ich życia nie odmieni w parę tygodni. Wychodzenie z zaburzeń to lata pracy, miksowania leków, obserwacja samego siebie i przelamywanie własnych obaw. Ale warto, polecam każdemu. Zwróci się stukrotnie
  • Odpowiedz
  • 0
najbardziej toksyczni ludzie jakich znam w większości latają na terapie od dłuższego czasu, faktycznie super interes
sądząc po tym wątku uczestnictwo w terapii daje przyzwolenie na bycie bucem dla innych, myślałem, że uczą tam czegoś innego
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@elozapiekanka dziwne że stary chłop a jeszcze pamięta takie rzeczy. Widocznie nie masz za wiele do roboty skoro tyle myślisz o przeszłości
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Vedar o jest kolejny toksyk bez wyobraźni. Jebnie cie kiedyś choroba psychiczna to odszczekasz za duża ilość wolnego czasu. Oby nie
  • Odpowiedz