Wpis z mikrobloga

W szkole miałem typa ktorego matka skończyła liceum z moją matką i miałem porównanie co do zycia

Koleś jeździł z ojcem na mecze, wakacje, do aquaparku ( mieszkamy koło Niemiec więc tam jeździł) co chwilę remont pokoju
Dodam że w szkole zawsze miał hajs żeby coś kupić na śniadanie a nie gówno kanapki

McDonald's czy firmowe napoje, serki Monte a nie #!$%@?
Matka kupowała czokoszoki i mówiła że to lepsze niż oryginal
Jak miała iść do sklepu po czipsy to mówiła że zapomniała kupić a do sklepu chodziła sama bo DZIECIAKI ZAWSZE COS CHCA

Konsole gry, pierwszy miał internet w klasie ten kolea ponadto miał nowy tel co roku. Dodam że nowe ubrania czy pierwszy płaski telewizor to on mial. Na święta klocki LEGO

Kiedyś byłem u niego na chacie to złapało mnie przygnębienie że on tak może żyć a dla mnie to 2h pogrania na konsoli u niego.

Jego ojciec zawsze miał pracę jeździł fajnym autem zabierał go wszędzie... Pokazywał mu kręgle bilard tenis itp

Jego matka fajna dupa zawsze jakieś imprezy solarium dbała o siebie

Podczas gdy ja miałem starego #!$%@?. Kiedyś wybili nam szyby bo ojciec bił kobietę z którą zdradzał matkę ale jak zobaczyli mnie w oknie to przestal i odjechali ( to podobno brat jej - też Pato)

Pamietam miesiąc (stary nie miał jak zwykle roboty bo on miał pracę 3 msc w roku) nie był co jeść.
Serio przez miesiąc nie było nic w domu do jedzenia.
Moja matka od całej rodziny (gdzie tam też bieda )pożyczyła ile mogła .

Długo chodziliśmy do dziadków na obiady ale ojciec pokłócony z dziadkiem mówił matce że on tam nie będzie chodził i że jak jego tam nie ma to ona też ma nie chodzić.
Nie było co jeść.

Wyobraźcie to sobie że macie 10 lat i dosłownie #!$%@? od tygodni tylko ziemniaka czy wodę z mlekiem. Serio miałem taki miesiąc że w domu nie było totalnie nic. Spanie cała rodzina w jednym pokoju bo każdy bloki kaloryfer a u nas nie było na opał.

Wieczne darcie #!$%@? bo mieliśmy gowno a jak chciałeś spróbować ROGALIKA CZIPIKAO to dostałeś zjebe
Kiedyś w sklepie biorę jakieś słodycze a matka mówiła MASZ W DOMU HEHE AH TE DZIECI a ja na to W DOMU NIC NIE MA.. dostałem zjebe w #!$%@? w domu że mi ciągle czegoś brakuje

Idź pan w #!$%@?
Sory musiałem sie wyżalić bo jestem dorosły a czasem wstaje rano i mam takie jazdy bo siedzi mi w głowie

#przegryw #zalesie #gownowpis
elozapiekanka - W szkole miałem typa ktorego matka skończyła liceum z moją matką i mi...

źródło: china-poor-kids-rich-kids-comic-strip

Pobierz
  • 237
  • Odpowiedz
  • 0
@Koobik: nie wiem, bo jestem dopiero na 1 stronie. Jedno drugiemu nie przeszkadza, tj. uczestniczenie w terapii i pisanie na portalu na in celi. Wręcz to może pomóc, bo się dostrzeże więcej swoich toksycznych zachowań. Mi np. pomaga to w kontroli wulgaryzmów - kiedyś dużo więcej kląłem i nie widziałem na czym polega problem + jak zmienić mental. Teraz wiem.
  • Odpowiedz
@Yenn_z-Wyspy7Slonc a teraz jęki że dziewczyny mają wymagania i zamiast zacisnąć zęby to wnoszą o rozwód xD ogólnie zmienia się na lepsze ale na wsiach nadal znajdą się kobiety które wolą cierpieć niż być same bo brak faceta to największa ujma.
  • Odpowiedz
  • 0
#!$%@?, przereklamowane są psychodeliki.


@Koobik: No właśnie miszane opinie słyszałem, ale sporo dobrych. Są nawet jakieś tam szczątkowe badania w temacie w zasadzie.
  • Odpowiedz
  • 0
@elozapiekanka: z tego posta się wylewa frustracja na tego dzieciaka z lepszej rodziny, tak jakby to była jego wina że miał normalnych rodziców którzy mu kupowali zwykłe rzeczy - bo to co opisujesz to NORMALNA rodzina a nie żadna arystokracja czy ruska oligarchia. No łał dostał Lego na święta czy deserek Monte.

Nie, to nie jest jego wina ani jego rodziny. Tylko wina twojej patusiarskiej rodziny która nie miała nic i
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@elozapiekanka niektórzy tutaj próbują forsować terapię jako rozwiązanie ale z drugiej strony niektórzy próbują udowodnić brak skuteczności, do tego zakładając że terapia będzie u juleczki zajmującej się innymi juleczkami które żalą się o ojcu nie pozwalającym iść na imprezę xD sam się przymierzam do terapii bo całe moje dzieciństwo polegało na przemocy, alkoholu, depresji rodzica zakończonej samobójstwem i uważam że warto spróbować odpowiedniej terapii u osoby bardzo doświadczonej
  • Odpowiedz
@papaj42
To jest jakiś ultimate normik XD płaci za onlyfansa, terapia rozwiązaniem na wszystko, w tle pseudo mądry cytat oczywiście po angielsku XD założe się że też jeździ kolarzówą w ciasnym kombinezonie i ogląda Przyjaciół
  • Odpowiedz
  • 1
@Koobik: nie wciągną. Przeszedłem tę drogę kilka razy wzdłuż, wszerz i w poprzek. Teraz wiem co mnie triggeruje i choć nadal miewam odpały, to jest ich dużo mniej. Na wykopie siedzę, bo praca w której jestem to g0wnopraca z niezłymi zarobkami, ale prawie nic do roboty nie mam. Od roku prawie nie odpoczywam w wolne, bo za rok planuję się przebranżowić, a nie chcę mieć przestojów. Wtedy zrezygnuję z wykopa bo
  • Odpowiedz