Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Hahaahahaha: to już chyba musisz sam to poukładać w głowie. Ja mam już dziecko i zdecydowanie tworzymy z partnerem inną rodzinę niż takie w których oboje się wychowywaliśmy. Pracujemy, nie mamy nałogów, żyjemy na dość fajnym poziomie, planujemy budowę domu. I nie dostaliśmy nigdy nic od nikogo, ciężko zapieprzamy każdego dnia. Życzę każdemu kto jest z kijowego domu by mu się poukładało, założył nie dyskuncyjna rodzinę i na spokojnie mógł
  • Odpowiedz
@Koobik To jeszcze spróbuj tych inceli przepracować, bo widać, że przez ich widmo przeszłości widzisz ich nawet w temacie nie związanym z tym w żaden sposób. Albo używasz słów, których nie rozumiesz.
  • Odpowiedz
@Koobik:
@Karbostyryl

Nie dla wszystkich jest terapia. Przede wszystkim trzeba widzieć problem i chcieć sobie pomóc.
Sama terapia nie uleczy nikogo nigdy na 100%. Ją trzeba odbierać jak zaszpachlowanie dziurek w ścianie. Nigdy jednak ściany nie postawisz na nowo. Można jedynie sobie nieco ulżyć - czasem to i tak dużo.

@elozapiekanka Ja po ludzku współczuje.
  • Odpowiedz
Mnie #!$%@? jak wam normikom wmówili, że życie jest sprawiedliwe, a jak ktoś miał gorzej, to terapia to kasuje XD


@SuperTimor435: Jedyne co wmowiono to Tobie bzdury jakie napisales wyzej xD
  • Odpowiedz
mnie #!$%@? że mając takie jazdy w dzieciństwie nie idzie się na terapię i dalej takie koszmary trzyma się we łbie i dzieli nimi na portalu dla inceli


@Koobik: #!$%@? fanatyków terapii to się powinno w zakładach psychiatrycznych trzymać XD dawaj 300 PLN za godzinę #!$%@? humaniście który ma cię w dupie, albo jeszcze lepiej - psychiatra 30 min. 300 PLN XD
  • Odpowiedz