Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Koobik Jesteś typowym "trzeźwym" nałogowcem xD Takim się zawsze (bazując na dowodach anegdotycznych, w dupie to mam) wydaje że są wielce oświeceni i wszystkie rozumy pozjadali. Jak taki wuja co poszedł po 20 latach chlania wódy na AA, nawrócili go i teraz uprawia kaznodziejstwo wszędzie gdzie ma okazję, nie wiedząc że te jego natchnione mądrości są tylko dla niego i podobnych jemu mądre i natchnione.
  • Odpowiedz
@elozapiekanka: ach, czyli Twoja mama to ta szara myszka dla anonka, a koleżanka mamy to p0lka dająca 0skarkowi, co tylko chce wyglądać, mam rację? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Współczuję, u mnie też nie było za pięknie, nie raz tata na zeszyt brał jedzenie, bo nie starczało do końca miesiąca. Czasem boli, ale nie mam co się porównywać z bogatszymi znajomymi, jestem dorosła, osiągnęłam dużo w moim
  • Odpowiedz
Robisz tak raczej bo masz zakorzenione w głowie, że lepsze nie jest dla Ciebie. Tak wynika wg mnie z tej historii od dziadków.


@1001001: wydaje mi sie ze poprostu chce zeby lepiej zjadla, a nie ze to nie dla mnie. Mamy jedzenia wystarczająco, z resztą zdarza się też czasem coś wyrzucić, jak wszędzie pewnie.

@MaddieBaddie troche przekolorowane jest to co piszesz, nie musiałem prosić się o okruszek, tylko pytać
  • Odpowiedz
@elozapiekanka: Miałem takiego koleżkę w klasie w podstawówce, co trzeci dzień pizza z telepizzy, premka na tibii non stop, najlepszy komputer na osiedlu, słodycze, wyjazdy itp. itd. I co? Gówno, teraz jest patusem zasuwającym na magazynie w Anglii, codziennie pali trawę, jest cały wydziarany i ma alimenty. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Także to jak ktoś zaczął nie koniecznie rokuje jaki będzie na przyszłość, gościu po prostu
  • Odpowiedz
@Karbostyryl z takim podejściem to na pewno #!$%@? da ta terapia.( ͡º ͜ʖ͡º)
Więc spoko. Lepiej dalej kręcić sobie we łbie kołowrotek #!$%@?, użalania i obwiniania niesprawiedliwego życia.
Wyśmiej terapię i kontynuuj karuzelę chaosu.
A czemu jest to karuzela chaosu, czemu się miotasz i rzucasz między różnymi emocjami, czemu takie i inne decyzje podejmujesz?
Bo nigdy nie przepracowałeś tej swojej przeszłości. Nie nauczyłeś się nazywać tych emocji. to jak masz niby
  • Odpowiedz
@Biskupator: Nie neguję terapii w pełni, ale możesz rozpisać, co konkretnie otworzyło Ci oczy i co wpłyneło na Twoją ocenę, czego sam nie widziałeś? Jakieś konkrety. Bo zawsze gdy rozmawiam z ludźmi na terapii to jest tylko "super extra działa, dobry przekaz leci" ale bez niczego konkretnego. "BO TO NIE DA SIĘ OPISAĆ". A potem Ci - mam wrażenie bardziej świadomi - przyznają, że specjalnie nie pomogło. Sam próbowałem terapii
  • Odpowiedz
@Karbostyryl se #!$%@? poczytasz parę książek naukowych i pogadasz ze specjalistami, albo zwyczajnie dojdziesz do sensownych wniosków to przestaniesz dyskutować za pomocą memów stworzonych przez inceli

@Koobik: typie #!$%@? przeczytałem dość, gadałem i widziałem aby wiedzieć że #!$%@? głupoty, może to ty się doedukuj lepiej

@MJey ja miałem i ogarnąłem, czuję się świetnie i wybaczyłem, nie chowam urazy. Alleluja i do przodu, ave szatan

tak ogarnełeś że przed
  • Odpowiedz
  • 0
@Sinti

1. Do czytania zachęcam
2. Mogę kasę wydawać na co chcę i #!$%@? ci do tego.
3. Fajnie ze dorabiasz wygodne fakty do mojego życiorysu, to typowe zachowanie dla umysłu który nie może pogodzić się z rzecztwistiscia. No nie każdy ma jaja zmienić swoje życie.
  • Odpowiedz
@elozapiekanka: liczyłem na jakiś happy-end, że kolega poszedł na studia i ciągnie druta nie wiedząc co ze sobą zrobić, a ty z tego nieszczęścia zrobiłeś giga karierę, ale chyba jeszcze nie teraz. Oby wkrótce
  • Odpowiedz