Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Koobik: miałeś już nie odpisywać ale nawet tego nie umiesz, no bardzo sobie poradziłeś, silne ego ci ta terapia zrobiła, nie pozdrawiam
albo pozdrawiam: każdą terapeutkę i e-szlaufa który pitos na tobie zrobiła, łatwy szmalec nie jest zły
  • Odpowiedz
@elozapiekanka: Czekałem na finał, że tamten chłopak się stoczył, a ty jesteś bogaty, bo tak właśnie najczęściej bywa. Banan przejada majątek i kończy źle, bo nie zna pracy, a człowiek z biedy ma ultra motywację do gromadzenia majątku aby nie powtórzyć historii ojca. Niemal wszyscy milionerzy to ludzie z ubogich rodzin. W USA dzieciom nie przekazują majątku,a w krajach zachodniej europy dziecko musi firmę wykupić i to jest bardzo pedagogiczne
  • Odpowiedz
  • 0
@Sinti chyba dupka boli o ten szmalec strasznie, ciekawe z czego to wynika.

W ogóle jakie wy macie dziecinne oczekiwania względem terapii - silna psychika, pewność siebie, dupeczky, odplywacie od rzeczywistości z każdym dniem spędzonym w towarzystwie #przegryw
  • Odpowiedz
jak miałeś #!$%@? życie to jedyne czego się na nich nauczysz to robić dobrą minę do złej gry i dowiesz, że nie jesteś wyjątkiem.


@MJey: A chodzi w tym tylko o to żebyś swoim narzekaniem nie psuł wizji świata wygrywów xD Świat jest piękny i ma być wesoło!!!!!!!
  • Odpowiedz
@Karbostyryl nie zapomni, ale będzie w stanie sobie z tym poradzić. Mój ojciec był alkusem odkąd pamiętam, też nie mieliśmy co jeść, a dach przeciekał i kapało mi na łóżko, a do tego ogrzewane było może przez 5h dziennie w zimie. Miałam zrytą banie przez to, bałam się wszystkiego, a jak ktoś podnosił głos to ja w płacz. W wieku 26 lat poszłam na terapię i chociaż nie jak renkom odjoł,
  • Odpowiedz
@Koobik: ja jestem akurat promotorem terapii, a ty jego antyreklamą #!$%@?ąc głupoty o których nie masz pojęcia, wydrukuj sobie swój pierwszy komentarz w tym wpisie i zapytaj swoich terapeutów co o nim myślą
  • Odpowiedz
@Karbostyryl najlepsze jest to, że z terapii memują osoby co nigdy na terapii nie były i w sumie gówno wiedzą. Nie, pójście do psychologa to nie terapia. Pochodzenie na 3-4 spotkania to też nie terapia.

Chociaż przyznam, że w przypadku opa, nie wiem czy terapia jest potrzebna, bo nie brzmi jakby to wpływało jakoś na jego życie
  • Odpowiedz
@elozapiekanka większość Polaków dorastała w biedzie. Ja mam 4 rodzeństwa, a mama była pielęgniarką. Zdarzało się, że na obiady chodziłem do kuchni ptzy kosciele. Jak coś chciałem to raz na rok dostałem kasę od babci i sobie kupowałem. Od 16 roku życia pracowałem, od 18 mieszkałem sam. Teraz mam prawie 40 lat, mam wszystko, i do głowy by mi nie przyszło, żeby psioczyć na rodziców.
  • Odpowiedz
Nie neguję terapii w pełni, ale możesz rozpisać, co konkretnie otworzyło Ci oczy i co wpłyneło na Twoją ocenę, czego sam nie widziałeś? Jakieś konkrety. Bo zawsze gdy rozmawiam z ludźmi na terapii to jest tylko "super extra działa, dobry przekaz leci" ale bez niczego konkretnego. "BO TO NIE DA SIĘ OPISAĆ". A potem Ci - mam wrażenie bardziej świadomi - przyznają, że specjalnie nie pomogło. Sam próbowałem terapii i oglądałem przykładowe
  • Odpowiedz
@Koobik: i co myślisz że mi się chce twój profil przeglądać aby byle jaki wpis wyrwany z kontekstu znaleźć xD
to niezła terapia była grana widzę tam, wszystko przepracowane fest, essa
  • Odpowiedz
@elozapiekanka po twoim wpisie można wywnioskować że bieda pozostaje w głowie. Są to doświadczenia, których już się nie pozbędziesz ale możesz je przekuć w swój sukces. Ciężkie czasy tworzą zahartowane osoby.

Ty widzisz i żyjesz tym co ktoś inny miał….
Jeżeli się już się dorobiłeś to zapewne kupiłeś sobie tą konsolę czy jakiegoś iPhona jak nie to przed Tobą to jest. Jak to spełnisz to zauważysz że nic konkretnie się nie
  • Odpowiedz
  • 0
@Sinti #!$%@? na 20 sekund profil otwarłem xD idź w #!$%@? panie promotorze, bo jeśli faktycznie mówisz prawdę to nieźle postępowanie dyscyplinarne powinieneś mieć
  • Odpowiedz