Wpis z mikrobloga

W szkole miałem typa ktorego matka skończyła liceum z moją matką i miałem porównanie co do zycia

Koleś jeździł z ojcem na mecze, wakacje, do aquaparku ( mieszkamy koło Niemiec więc tam jeździł) co chwilę remont pokoju
Dodam że w szkole zawsze miał hajs żeby coś kupić na śniadanie a nie gówno kanapki

McDonald's czy firmowe napoje, serki Monte a nie #!$%@?
Matka kupowała czokoszoki i mówiła że to lepsze niż oryginal
Jak miała iść do sklepu po czipsy to mówiła że zapomniała kupić a do sklepu chodziła sama bo DZIECIAKI ZAWSZE COS CHCA

Konsole gry, pierwszy miał internet w klasie ten kolea ponadto miał nowy tel co roku. Dodam że nowe ubrania czy pierwszy płaski telewizor to on mial. Na święta klocki LEGO

Kiedyś byłem u niego na chacie to złapało mnie przygnębienie że on tak może żyć a dla mnie to 2h pogrania na konsoli u niego.

Jego ojciec zawsze miał pracę jeździł fajnym autem zabierał go wszędzie... Pokazywał mu kręgle bilard tenis itp

Jego matka fajna dupa zawsze jakieś imprezy solarium dbała o siebie

Podczas gdy ja miałem starego #!$%@?. Kiedyś wybili nam szyby bo ojciec bił kobietę z którą zdradzał matkę ale jak zobaczyli mnie w oknie to przestal i odjechali ( to podobno brat jej - też Pato)

Pamietam miesiąc (stary nie miał jak zwykle roboty bo on miał pracę 3 msc w roku) nie był co jeść.
Serio przez miesiąc nie było nic w domu do jedzenia.
Moja matka od całej rodziny (gdzie tam też bieda )pożyczyła ile mogła .

Długo chodziliśmy do dziadków na obiady ale ojciec pokłócony z dziadkiem mówił matce że on tam nie będzie chodził i że jak jego tam nie ma to ona też ma nie chodzić.
Nie było co jeść.

Wyobraźcie to sobie że macie 10 lat i dosłownie #!$%@? od tygodni tylko ziemniaka czy wodę z mlekiem. Serio miałem taki miesiąc że w domu nie było totalnie nic. Spanie cała rodzina w jednym pokoju bo każdy bloki kaloryfer a u nas nie było na opał.

Wieczne darcie #!$%@? bo mieliśmy gowno a jak chciałeś spróbować ROGALIKA CZIPIKAO to dostałeś zjebe
Kiedyś w sklepie biorę jakieś słodycze a matka mówiła MASZ W DOMU HEHE AH TE DZIECI a ja na to W DOMU NIC NIE MA.. dostałem zjebe w #!$%@? w domu że mi ciągle czegoś brakuje

Idź pan w #!$%@?
Sory musiałem sie wyżalić bo jestem dorosły a czasem wstaje rano i mam takie jazdy bo siedzi mi w głowie

#przegryw #zalesie #gownowpis
elozapiekanka - W szkole miałem typa ktorego matka skończyła liceum z moją matką i mi...

źródło: china-poor-kids-rich-kids-comic-strip

Pobierz
  • 253
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@GOHAN na wypoku dostaniesz feedback od osób, którzy sami sobie nie radzą z takimi problemami, a na terapii gorsza lub lepsza odpowiedź od specjalisty, zależy jaki on jest. Co wybierasz? Wolisz żeby cie ktoś zainspirował lub coś podpowiedział czy pograzyl w twoich najgorszych wnioskach?
  • Odpowiedz
  • 0
Terapeuta nie jest od tego, żeby rozwiązać twoje problemy za ciebie.


@GOHAN: No nie, gigancie intelektu.
Ale dobry terapeuta przepracuje z tobą problemy i da ci narzędzia, by sobie poradzić ze swoim #!$%@?. To nie jest lekarz, że cię wyleczy.
Tutaj trzeba samemu się napracować. No chyba że lubi się bez sensu wydawać kasę i myśleć, że sam się zrobi, to potem idiotyczne memy jak tutaj pod wątkiem zdobywają po 1k+
  • Odpowiedz
  • 0
@elozapiekanka to jak ci nic do auta nie dołożyli to może cię pocieszę, że ja pierwsze auto musiałem od mamy odkupić xD bo tata martwy od 30 lat. Zawsze to może jakaś pociecha lol
  • Odpowiedz
Jego ojciec zawsze miał pracę jeździł fajnym autem zabierał go wszędzie... Pokazywał mu kręgle bilard tenis itp

Jego matka fajna dupa zawsze jakieś imprezy solarium dbała o siebie


Pamietam miesiąc (stary nie miał jak zwykle roboty bo on miał pracę 3 msc w roku) nie był co jeść.

Moja matka od całej rodziny (gdzie tam też bieda )pożyczyła ile mogła .


Długo chodziliśmy do dziadków na obiady ale ojciec pokłócony z dziadkiem
  • Odpowiedz