Wpis z mikrobloga

Jako facet po 30tce naprawdę zazdroszczę dzisiejszej młodzieży. Mogą chodzić na imprezy masowe na mieście czy jeździć na festiwale, spotykać się ze znajomymi, socjalizować się, mają wszystko podsunięte niemalże pod nos, mają wiele swobód. Za każdym razem jak tę młodzież oglądam to bierze mnie gorycz i zazdrość jednocześnie, zarazem też mnie mierzi, bo ja sam chciałem mieć życie takie jak oni lecz ja wówczas byłem wychowywany pod przysłowiowym kloszem i jak na tym wyszedłem? Niestety, jest w tym sporo racji że od nastoletniości do około 25 roku życia uczy się jak zaimponować dziewczynie, randkowania, ogółem spotykania się z dziewczynami. Jak to ktoś przegapi to nawet nie chcę sobie wyobrażać życia takiej osoby, zwłaszcza że po tym wieku będzie miała mocno pod górkę jeżeli chodzi o nawiązywanie znajomości ani tym bardziej poznawanie kobiet, z którymi mógłby się związać! To samo jeżeli chodzi o poznawanie przyjaciół, zwłaszcza jak ktoś jest popychadłem.
#przegryw #przegrywpo30tce #tfwnogf #stulejacontent #mlodziez #feels
NevermindStudios - Jako facet po 30tce naprawdę zazdroszczę dzisiejszej młodzieży. Mo...

źródło: z17897403ICR,Publicznosc-festiwalu-Open-er-w-Gdyni-w-tym-roku-m

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@NevermindStudios: powodzenia w mieście powiatowym albo jeszcze mniejszym. Dziura w #!$%@? gdzie są 3 ulicę na krzyż. Jak ktoś popularny w mieście cię nie lubi to jeszcze zrobi z ciebie dziwaka. Każdy się zna z każdym, chcesz poznać dziewczynę a okaże się że kumpluje się z kimś kogo nie lubisz itd. Do tego przeważnie rodzice bez kasy, mało kto ma furę i jedyna rozrywka to piwo na ławce. Widzisz tylko
  • Odpowiedz
Just jedź na festiwal i bądź taki jak tamci bro! To tyle co masz mi do napisania?


@NevermindStudios: Właśnie tak to wygląda, n0rmictwo jak małpy stadne naśladujom siebie nawzajem i jest takich kilka tysięcy npców żałosnych godnych pożałowania.

Jak ja bym na takim f3stiwalu spyerdolenia był to odczuwałbym żenade a w bani miał co ja odpyerdalam za dziadostwo plemienne prymitywne i że to niegodne cywilizowanego człowieka.
  • Odpowiedz
@NevermindStudios: Jakbym czytał o sobie. Tyle że oprócz matki która nigdzie nie pozwalała mi chodzić (nie licząc wypychania do kościółka pod groźbą wpiérdolu kablem), dobił mnie ojciec patus, bieda, fobia społeczna i ujowy wygląd. No i przepis na prawie 41letniego prawika przegrywa, który nigdy nie miał dziewczyny gotowy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@NevermindStudios: ostatnio byłem na paru mniej mainstreamowych festiwalach i średnia wieku była koło 30tki, a całkiem sporo osób było po 40tce (a klimaty typowo rejvowe, a nie jakieś boomerskie gatunki)
  • Odpowiedz
@NevermindStudios: Odchodzę z tagu, ale napiszę to. Byłem w tej samej gównianej sytuacji co ty. Dom wszystkiego mi zabraniał. Nie mam wspomień z okresu dorastania. Domowa dyscyplina odebrała mi smak doświadczeń. Ale teraz majac 30 lat ja i mój kolega spotkykamy się z 18 i 19 latką. Jest szansa nadrobić, sam w to nie wierzyłem. Ale teraz młodziej ma lepiej, bo ma bardziej liberalnych rodziców.
  • Odpowiedz
@NevermindStudios przeciez kiedys tez byly festiwale, co lepsze byly tansze i dzieki temu ze nie bylo social mediow to byly zlotem fanow danej muzyki a nie niekonczaca sie sesja zdjeciowa. Warto tez zauwazyc ze wg badan mlodzi ludzie nigdy nie byli tak samotni jak dzisiaj
  • Odpowiedz