Wpis z mikrobloga

Jak to jest możliwe, że idę do pulmonologa leczyć bezdech senny, a on mi mówi, że tym się nie zajmuje, po czym bierze 2 stówki? W necie nie mogę sprawdzić tego, a nawet jak próbuję się zarejestrować to baby z rejestracji nie wiedzą, więc dopiero się dowiaduje w gabinecie. Ten kraj to żart. I dziwić się, że mam myśli samobójcze. Chciałbym aby mnie ten bezdech zabił a nie tylko czynił wiecznie nieprzytomnym zombie.

#przegryw #lekarze #depresja #polska
  • 32
  • Odpowiedz
W necie nie mogę sprawdzić tego,


@blargotron: nie wiem dlaczego nie mogłeś tego sprawdzić? Ja wpisałem w google frazę "jaki lekarz leczy bezdech senny" i wyszło że laryngolog.
Wyszedł nawet portal Znany Lekarz z listą "eksperci - bezdech senny"
Nie rozumiem dlaczego tobie google nie działa
  • Odpowiedz
@Tata_Kasi Bo nie sprawdził tylko se poszedł do pulmonologa bo jak bezdech to na pewno puca xD
No i standardowo lepiej na wykopie narzekać niż coś sprawdzić w 30s ¯\(ツ)/¯

  • Odpowiedz
  • 6
@Tata_Kasi: No to źle ci wyszło. Laryngolog może zająć się przyczynami bezdechu. U laryngologa byłem i miałem usuwane migdałki, co okazało się tylko zbędnym cierpieniem i stratą czasu. Leczeniem aktywnym, głównie przez CPAP, zajmują się pulmonolodzy, ale jak się okazuje nie wszyscy.

Zanim następnym razem się skompromitujesz udając mądrego to poczytaj więcej.
  • Odpowiedz
  • 3
@rmpr_: W wielu miejscach płaci się z góry. Nie pamiętam czy w tym wypadku. A co miałem zrobić? Ja nie jestem zdolny do wykonania się nawet jak rację. Mam coś ma kształt fobii społecznej, upraszczając. Właściwie to ciężki bezdech jaki mam nie pomaga na stan psychiczny.
  • Odpowiedz
Zanim następnym razem się skompromitujesz udając mądrego to poczytaj więcej.


@blargotron: ale ja się nie skompromitowalem, spokojnie!
To był początek poszukiwań, i gdybym miał taki problem to kontaktował bym się z "ekspertami leczenia bezdechu" i drążył dalej.
Nie umówił bym się na wizytę u lekarza bez upewnienia się że warto. Już taki jestem.
  • Odpowiedz
Jakimi ekspertami typie?


@blargotron: po prostu googluj leczenie bezdechu sennego, to dotyka dużej ilości ludzi i wielu lekarzy się tym zajmuje. Wiem że nie trafiłeś jeszcze na odpowiedniego, ale szukaj dalej, pewnie znajdziesz sporo informacji
Jeśli wpisanie jakiejś frazy nie daje dobrych rezultatów to kombinuj wpisując inne podobne frazy w wyszukiwarki. Google nie jest inteligentne, my użytkownicy musimy być
  • Odpowiedz
@ddiazepam: @Tata_Kasi @blargotron No ale OP ma rację. Specjaliści mają coraz węższe specjalizacje. Już niby endokrynolog, ale leczy tylko część chorób - inne go nie interesują, a do szpitala nie skieruje. Laryngolog ale nie operuje. Neurolog ale zajmuje się tylko leczeniem bólu. Przecież to często kociokwiku można dostać. A rejestratorki nie zawsze chcą udzielać informacji. Takie uroki życia, ale nie dziwi że OP jest niezadowolony...
  • Odpowiedz
@Jocqelt: zgadzam się że pulmonolog do którego OP poszedł prywatnie i mu zapłacił dobrą kasę powinien dać mu kontakt do odpowiedniego specjalisty. To karygodne że pacjenta tak spuścił po linie, też bym był oburzony.
Kurde w Polsce bez znajomości u lekarzy nic nie wyleczysz
I wstyd że żadna partia rządząca nic z tym nie robi.
  • Odpowiedz
@ddiazepam: Niby tak, ale to trzeba się odważyć. Kiedyś też nie wiedziałem, jak szukać lekarzy. Człowiek w swojej głębokiej naiwności myślał, że pierwszy lekarz, no może drugi mu pomoże. Jeśli nie, to chociaż pokieruje do takiego, co pomoże. Życie bywa jednak mniej idealne, a do bólu proste i oczywiste i często jeśli ktoś nie ma przymusu, nie pokieruje cię dalej. O tym piszę. A jeśli nie masz doświadczenia z systemem
  • Odpowiedz