Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
ja #!$%@? jak mi brakuje tego libido, kopa i neandertalizmu z cyklu (duże trt) teścia który waliłem przez prawie rok czasu, ehh włosy zaczęły mi nadmiernie wypadać i musiałem przerwać cykl, jednak włosy to włosy a nie wyobrażam sobie żeby mieć zakola.... Jeszcze nawet 30stka mi nie wybiła a jako natural moje libido leży, nie zlicze nawet ile razy się z laską umawiałem a ostatecznie kończyłem oglądając samemu film w domu... Jeszcze zejście z cyklu też było brutalne, z domu nawet nie wychodziłem, niby źle się nie czułem ale jakoś tak zero chęci na cokolwiek i tak przez wiele tygodni się ciągnęło. Teraz minęło już 6 miesięcy a moje libido nadal leży i kwiczy, #!$%@? na cyklu to byłem jak neandertalczyk serio, na powodzenie nie narzekam i na tinderze to miałem sielanke w #!$%@?, na tyle dużą że kupiłem 50 paczek gumek z allegro żeby nie łazić ciągle do sklepu, przerabiałem jak zwierze kilka lasek tygodniowo, nawet miałem wrażenie że jakiś bardziej męski jestem bo tak z łatwością je zaciągałem do łóżka- teraz wydaje mi się to jakieś trudniejsze... Ale nawet nie wiem bo minęło tyle czasu od zejścia z cyklu a nawet jednej laski nie poznałem a co tu dopiero o ruchaniu mówić...

#trt #testosteron #sterydy #mikrokoksy #podrywajzwykopem #przegryw



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
  • Odpowiedz
To jest właśnie efekt chodzenia na skróty i ładowania bomby a mogłeś mieć to wszystko naturalnie


@kuba181797: jak mógłby mieć naturalnie?

tej energii do działania nie osiągnie naturalnie na tym poziomie co przy biciu teścia

@mirko_anonim chłopie olej włosy, ogól się na łyso i bij teścia dalej, przecież sam widzisz jak gorzej ci się żyje
  • Odpowiedz