Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

#!$%@? nie umie nawet zapewnić dobrej jakości internetowej transmisji, która LITERALNIE była standardem zanim zaczął rządzić, ha tfu na platfusów


@konzWalonii: nie jestem pewien, ale zdaje się że zapewnienie wydajności infrastruktury strumieniowania TVP Sport nie leży w zakresie obowiązków Prezesa Rady Ministrów. Wróć na dach, może tam będzie lepiej odbierać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KomentarzZbedny: najinteligentniejszy wyborca Donalda Ha Tfu Tuska be like:
"Nie zostaje ci nic poza samobójstwem bo masz czelność obrażać mojego pana życia i śmierci"
pogódź się z tym że Donald Tusk jest pośmiewiskiem i nieudacznikiem, żaden program w TVN 24 tego nie zmieni
  • Odpowiedz
@konzWalonii #!$%@? chodzi o to, że wszędzie politykę wtrącasz debilu. Mam #!$%@? kto jest lepszy, a kto gorszy w polityce. Sram na to rozumiesz? Bo nie mam zamiaru zmarnować swoich nerwów na sprawy w których nie biorę udziału i na które nie mam wpływu. Myślisz, że wojując szabelką na wykopie coś zmienisz? XD
  • Odpowiedz
@KomentarzZbedny: a to że nie można się cieszyć Euro bo ten rząd zwykłych pał do lania pod przywództwem Donalda Tuska nie jest w stanie zapewnić normalnej transmisji, która przez 8 lat rządów PiSu byłą standardem to co to jest? wyborcy platformy dają sobie pluć na mordę bo są zniszczeni i złamani przez Prezesa Kaczyńskiego, zgodzą się na dowolną niekompetencję nowego rządu co jest żałosne i należy być piętnowane ale wajcha na
  • Odpowiedz