Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hiszpania czy Włochy lepsze dla przegrywa? Chcę złapać ten słynny luz i zmienić otoczenie smutnej i depresyjnej Polski. Raczej jestem introwertykiem i nie zależy mi na imprezach czy poznawaniu lasek, chciałbym poczuć fajny vibe, fajnie by było jakby ktoś mnie zagadał, samemu pewnie bym się przełamał gdybym wiedział że ktoś chce porozmawiać spontanicznie. Gdzie poczuje się lepiej jadąc samotnie? Gdzie złapie większy luz? Może spojrzę inaczej na życie, spędzanie wolnego czasu, podejście do życia? Na pewno większośc z was tam była i ma porównanie.

#przegryw #hiszpania #wlochy #podroze #podrozowanie #wakacje #lato #samotnosc #depresja #blackpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hiszpania czy Włochy lepsze dla przegrywa? Ch...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: uważam, że Włochy, bo tam jest dużo małych kameralnych miłych miasteczek, w wiekszosci bez hotelowych molochów - raczej wynajmowane pokoje/mieszkania, ewentualnie b&b. Większość Hiszpanii to wielkie hotele imprezownie. Sporo jeździłam po Włoszech i ostatnio w Hiszpanii przeżyłam szok jaka to straszna imprezownia. Do tego tłumy rozdartych Anglików. We Włoszech raczej rodziny z dziećmi, niemieccy i amerykańscy emeryci/ludzie w średnim wieku (poza okolicami Rimini)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nie słuchaj tych przegrywów malkontentów, jedź. Oderwiesz głowę od problemów, nacieszysz oczy słońcem, innymi roślinkami, popatrzysz sobie jak żyją ludzie w innym miejscu, zwiedzisz jakieś piękne miejsca. Lepsze to niż gnicie na urlopie w domu przed kompem czytając wykopa.
  • Odpowiedz
@Cadfael: Na razie była siesta po jedzeniu. Jestem drugi dzień sporo już zwiedziłem w niedzielę jade na wycieczkę po kanionie. Ogólnie to jestem zadowolony, że odważyłem się sam pojechać. Nigdy w życiu nie jeździłem za granicę. No chyba, że na zarobek. Fajnie jest, ale chciałoby się to przeżywać z kimś
  • Odpowiedz
@mirko_anonim jak pojedziesz do Włoch to będziesz przegrywem we Włoszech, jak pojedziesz do Hiszpanii to będziesz przegrywem w Hiszpanii. Czy to znaczy że nie warto jechać? Nie. Czy coś się zmieni po tym wyjeździe jak już wrócisz do przegrywania w Polsce? Raczej też nie ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz