Wpis z mikrobloga

Widzieliście tę reklamę Lidla? Leci przed meczami EURO i w przerwach... nic specjalnego, reklama jak reklama ALE! w tle leci muzyka mojego zespołu (The Bullseyes — "Yet There's You")

#chwalesie bo Lidl wybrał naszą piosenkę, kupił licencję i nawala reklamą w całej Europie.

Po latach grania "zagranicznego" rocka wreszcie dzieje się coś ciekawego xd

...z tej okazji robię #rozdajo

Wśród plusujących wylosuję 10 osób, do których wyślę nasz nowy album POLISH SWEETHEARTS z dowolną dedykacją i podpisami (na życzenie oczywiście). Płyta została płytą tygodnia w Radio357 oraz dostała 4.5 gwiazdki od TERAZ ROCKA. Jeśli lubisz klimaty Arctic Monkeys, The Black Keys, Tame Impala, Jack White... to na pewno Ci podejdzie.

Tutaj link do posłuchania >>> https://thebullseyes.com/ps

PS piosenka z reklamy Lidla jest ze starej płyty (której rozdajo robiłem 3 lata temu) ale ale! jeśli wygrasz i zechcesz to zamiast nowej wyślę starą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#muzyka #rock #meskiegranie
jarzywniak - Widzieliście tę reklamę Lidla? Leci przed meczami EURO i w przerwach... ...
  • 109
  • Odpowiedz
@Catmmando: @jarzywniak gratki no i z ciekawosci właśnie jakiego rzędu to kwoty? jak wyglądały negocjacje o ile w ogóle były czy może lidl rzucił kwote i od razu wzięliście? jest to na jakiś określony czas czy dożywotnio będą mogli korzystać z tego kawałka? no i jak do tego doszło, że się skontaktowaliście, z czyjej inicjatywy, czy sami sie odezwali, czy jest jakieś miejsce gdzie oni sobie szukają czy to
  • Odpowiedz