Wpis z mikrobloga

Na idącego chodnikiem 5 latka rzucił się pies. Zwierze było trzymane na smyczy, ale właścicielka nie była w stanie odciągnąć psa od dziecka. Pies gryzł leżącego chłopca po całym ciele. Niewinna dzieciaczyna ledwo uszła z życiem, pomógł przechodzący obok policjant.

Psiarze: dzieci piszczą, wrzeszczą na placach zabaw, pies nie atakuje bez powodu. Oby nie uśpili pieska.

#psiarze #bekazpodludzi #patologiazmiasta #dzieci #dogpill
WielkiNos - Na idącego chodnikiem 5 latka rzucił się pies. Zwierze było trzymane na s...

źródło: temp_file1920479845878600905

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Bardzo lubię psy i koty ale jakby mi któryś pogryzł dziecko, to sam bym go do lasu wywiózł i łeb rozwalił ze śrutówki. Zwierze to tylko zwierze - niestety ludzie zbyt często humanizują pieski i kotki. Aha no i psiarzy też do lasu:)
  • Odpowiedz
  • 9
@WielkiNos pisarzy #!$%@?ć prądem. Kundel natychmiastowo do uśpienia na koszt właściciela, a wlasciel przed sąd i odszkodowanie liczone w setkach tysięcy. Inaczej patusy się je nauczą.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: zawsze mnie #!$%@? to "pies nie atakuje bez powodu". Tak właśnie jest dlatego gdy idziesz sobie spokojnie i nic nie robisz, a jakiś kundel zaczyna warczeć i szczekać to wcale nie jest "bez powodu". xD

Tępe strzały.
  • Odpowiedz
jak czytam takie komentarze to zawsze odnoszę wrażenie że jako ludzkość ponieśliśmy ewolucyjną porażkę.


@plif: to nie jest wrażenie, a fakt. Kolejny przykład na to, że ludziom od dobrobytu we łbach się przewraca. ¯\(ツ)/¯ Kiedyś pies to był pomocnik w pracy, teraz to "dziecko".
  • Odpowiedz
@WielkiNos: jaki posiadacz psa wiem że pies atakuje bez powodu.
jeżeli jest świadkiem sytuacji z którą nie był zsocjalizowany (pisk, bieg dziecka, czy różne zachowania ludzi dorosłych) może zareagować agresywnie, kto im powiedział że pies nie atakuje bez powodu? nie wiem.
  • Odpowiedz
Zwierze było trzymane na smyczy, ale właścicielka nie była w stanie odciągnąć psa od dziecka.


@WielkiNos: To jest w ogóle straszna głupota jak ktoś bierze psa, który go siłowo przeważa nawet na smyczy(nawet jeśli w drodze wyjątku go wyprowadzała). Po tym zgaduję, że nie był mały więc nawet w kagańcu mógłby zrobić krzywdę. Z doświadczenia wiem, że nawet niewielki pies potrafi szarpnąć łapą, w której trzymasz smycz na spacerze a
  • Odpowiedz
U mnie w zeszłym roku wilczur rzucił się na babkę i przegryzł jej tętnicę - straciła nogę. No ale to dlatego, że jej nie lubił. To nie wina właścicielki, która waży z 55kg i wyszła na spacer z wielkim potworem bez kagańca, który bez problemu pociągnął ją za sobą. To wina tylko i wyłącznie tej starszej osoby, że akurat sobie wtedy szła chodnikiem.


@Chidder: mam #!$%@? nadzieję, że właścicielka popłynęła
  • Odpowiedz
@WielkiNos:

dopóki będą się pojawiać artykuły o pogryzieniach i zje&$ne komentarze na content.


Nie ma sensu tracić czasu na fanatycznych psiarzy gotowych zawsze i wszędzie stawać po stronie pupili zamiast ofiar. I niepotrafiących odpowiednio wychować psa, by nie atakował postronnych osób (niepostronnych zresztą
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Oni chyba nie dźwigają psychicznie tego, że ciąży na nich odpowiedzialność za swoich pupili, dlatego tą odpowiedzialność próbują zrzucić na wszystkich wokół...
  • Odpowiedz