Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Juz od lat nie jestem ekoaktywista, juz od lat nie mam konta na wykopie ale Pan @JulianGangol wrzucil fake'a To po prostu ekoaktywisci ci od ziemia plonie, ostatnie pokolenie i inne bzdury wiecie o co chodzi

To nie sa ekoaktywisci tylko to kursy-scam dla kobiet ktore chca sie wykrzyczec. Takie "alpha male vel Tate" tylko dla kobiet , mirek klamiacy zapewne wzial to stad This Scam is Magical i dodal latke "ekoaktywisci" bo hehehe.

Ja tam od siebie dodam tylko ze zycze smacznego plastiku i smogu dla Pana Juliana.

Wklejam te same tagi co Pan by ludzie zobaczyli prawde.
#p0lka #przegryw #blackpill #redpill #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #szarpankizzyciem #seks #stulejacontent #bekazlewactwa #bekazpodludzi



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: zalosny lewaku jestes tylko pozytecznym narzedziem wielkich korpo ktore maja w tym interes aby siac g0wno propagande o smogach, plastikach i w ogole samochody sa beeeee. A co do filmiku jeden pies wy wszyscy zachowujecie sie jak pacjenci Tworek takze nie ma wiekszej roznicy co to za wariacka organizacja to nagrala. Elo lewaku.
  • Odpowiedz
@KIaudiuszeq: smog jest faktem i jest problemem to oczywiste ale jesli uwazasz, ze SCT cos zmieni i ze samochody to cale zlo i ze trzeba motoryzacje zaorac to raczej z ciebie kolezko beka ktory chciales tutaj wyjsc na mundrego.
  • Odpowiedz