Wpis z mikrobloga

Tydzień temu miałem piękny widok jak jedna Juleczka na mieście została by wzbogacona kulturowo przez jakiegoś hindusa a ta rasistka zamiast oddać się księciu Gangesu to krzyczała "ZOSTAW MNIE, NIE DOTYKAJ, RATUNKU POMOCY" a ja stojąc patrzyłem się uśmiechając i popijając swojego browara a to dopiero początek jak nasze witaminki będą odpowiadać za głos na lewicę rok temu
#blackpill #p0lka #imigranci #przegryw #rozowepaski
  • 68
  • Odpowiedz
@Przegryw196cm: #!$%@? logika, po pierwsze to PiS ich sprowadził a nie lewica, a po drugie nie chciałbyś by jakiś ciapak zgwałcił Ci mame czy siostrę więc nie wiem z czego się cieszysz flecie.


@Polnischefuhrer: owszem, cieszyć się nie ma z czego, ale to jedyna droga żeby półmózgim p0lkom wróciła odrobina rozumu.
  • Odpowiedz
@Polnischefuhrer a co, masz pewność że w drugą stronę ona by mu pomogła? Bo ja nie. W Sosnowcu zatłukli na śmierć typa, bo zwrócił uwagę jakimś ułomom. I zaczęli go ot tak, w biały dzień, na Dniach miasta tłuc. Przy setkach świadków. Żaden się nie zainteresował. Więc jakieś oburzenie to sobie do kieszeni schowaj, bo ludzie nie mają żadnego obowiązku pomagać naszym witaminkom. Widziały gały, co brały. A jak sie bezpiecznie nie
  • Odpowiedz
@Przegryw196cm: A skąd wiesz, że ta konkretne kobieta głosowała akurat na Lewicę, a nie np na Konfederację ? Co za typ w ogóle, obyć trollował, bo słabo mi się robi na myśl, że gdzieś w społeczeństwie obok mnie żyją tacy śmiecie.
  • Odpowiedz
@Przegryw196cm cieszy cię, że brudasy napastują przypadkowe kobiety? Ha tfu na ciebie, typowy toksyk, jakby baba się cieszyła z zaczepek to byłaby zła, krzyczy dosłownie o pomoc - też jest zła. Wykop wam mózgi wyżarł
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: frekwencja chyba nawet 2x niższa, a poza tym i tak to były wybory bez znaczenia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

po pierwsze PiS to też jest lewica jak byś nie wiedział a po drugie dlaczego mam ryzykować kosę w płuco lub pójście do pierdla za obicie brudasa, stanąć w obronie mogę za rodzinę a nie za jakaś obca babę, zdecydowana większość kobiet popiera napływ młodych mężczyzn o
  • Odpowiedz
@Miche8768: Mam jedną zasadę - nigdy nie dyskutuję z ludźmi używającymi skrótu "XD". Jeszcze nie zdarzyło się by prezentowali poziom wyższy od krawężnika. I nic nie zapowiada by miało się to szybko zmienić. Dzięki za potwierdzenie!
  • Odpowiedz
@Przegryw196cm: czyli stoisz, patrzysz i cieszysz sie z tego, ze jakas przypadkowa dziewczyna jest atakowana, bo gdzies jakas inna zaglosowala na lewice? Dla was juz nie ma ratunku, ja #!$%@?. Serdecznie ci zycze, ze jak ciebie napadnie ktos z nozem, to ktos obok tez stanie i bedzie sie smial bo wywnioskuje, ze na bank musisz byc lewakiem i to twoja wina, ze nozownik sie znalazl w polsce, wiec teraz zbieraj tego
  • Odpowiedz