Wpis z mikrobloga

Tydzień temu miałem piękny widok jak jedna Juleczka na mieście została by wzbogacona kulturowo przez jakiegoś hindusa a ta rasistka zamiast oddać się księciu Gangesu to krzyczała "ZOSTAW MNIE, NIE DOTYKAJ, RATUNKU POMOCY" a ja stojąc patrzyłem się uśmiechając i popijając swojego browara a to dopiero początek jak nasze witaminki będą odpowiadać za głos na lewicę rok temu
#blackpill #p0lka #imigranci #przegryw #rozowepaski
  • 68
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel: Ludzie, skonczcie w koncu powtarzac te korwinistyczne brednie o 'socjalistycznym' PiS-ie. Etatyzm nie rowna sie socjalizm. Bismarck wprowadzil ubezpieczenia spoleczne, a jednoczesnie przeforsowal ustawy antysocjalistyczne i socjalisci musieli zejsc do podziemia. Interwencjonizm panstwowy to nie to samo co socjalizm.
  • Odpowiedz
#!$%@? logika, po pierwsze to PiS ich sprowadził a nie lewica


@Polnischefuhrer: Wybacz, nie masz co niszczyć logiki. Nie będziesz lewakiem jeżeli będziesz narzekał na imigrantów ¯\(ツ)/¯ Przecie jedyne czym lewica się zajmuje to 'ratowanie' biednych uciśnionych imigrantów, mniejszości i kobiet. Nic więcej xD
  • Odpowiedz
A ktora to niby partia jest 'czysto prawicowa'? Podaj jakies przyklady z kraju i ze swiata...


@slabart12: bezsensowne pytanie, bo sprowadzanie imigrantów opłaca się wszystkim. Tylko można to robić mądrze albo źle, czyli jak to zwykle robi lewica. To lewica kazała sprowadzać wszystkich. :)))
  • Odpowiedz
@MajorKusiol: Jesli chodzi o gospodarke to prawicowosc w zadnym razie nie oznacza koniecznosci klekania przed 'niewidzialna reke rynku'. Celnie o tym pisal kiedys A.Danek- 'pomieszanie konserwatyzmu z liberalizmem ekonomicznym nastapilo najpierw w krajach anglosaskich, ale nawet tam odbylo sie pozno, dopiero w II polowie XXw. gdy mentalne spustoszenie na prawicy zaczely siac takie czysto liberalne potworki ideowe jak 'thatcheryzm' czy 'reaganomika'. Wczesniej np. brytyjska Partia Konserwatywna pod rzadami Churchilla czy MacMillana
  • Odpowiedz
  • 0
@Polnischefuhrer Spoko, obecny rząd sprowadzi ich jeszcze więcej.
Tylko ci nowi będą fajniejsi, zasiłki dostaną i lokum dostaną.
Zaprosi taki na kawkę i na chatę zabierze.
A nie jak te PISowskie gołodupce.
  • Odpowiedz