Wpis z mikrobloga

Medycyna a brak liceum

Cześć. W sumie mój okres młodości był intensywny, ale dobiega końca. Miałem kilka przeszkód ale nie czas na to. Na aktualny czas mam ukończone wykrztalcenie gimnazjalne :// Przyszedl czas na wzięcie się w garść, chce zapisać się do liceum (cosinus). Ogólnie kręci mnie medycyna stąd moje pytanie… jaką drogę obrać? Ukończyć na sam początek cosinus a potem co? Interesuje mnie medycyna wszelakiego rodzaju z delikatnym pochyłym ku psychiatrii, ale to nie warunek. (chłopak, 22 lata) #praca #zycie #studia #nauka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WannaBeBetter jak idą Ci się pocisnąć dobrze mature, to normalnie się rekrutujesz. Tylko jeśli nauka do matury Cię przerasta to medycyna o ile się dostaniesz może Cię przerosnąć. Chyba że wieczorowo ale to potrzebujesz hajsiwa na czesne i utrzymanie, bo zajęcia są normalnie jak dzienne. Znam osobę co w okolicach 30 lat zmieniła ścieżkę i ciśnie medycynę, powodzenia.
  • Odpowiedz
@WannaBeBetter medycyna wieczorowo to nadal wydatek kilku -kilkunastu tysięcy złotych za czesne i bite 6 lat nauki, potem staż i ewentualnie dalej specjalizacja. Więc jeżeli masz determinację, to skupilabym się na najbliższym kroku, czyli zrobienie matury - a potem zweryfikowała dalsze plany/możliwości.
  • Odpowiedz