Wpis z mikrobloga

UWAGA DEBIL

@pjk13: zaleca się Tobie sprawdzić co oznacza „inb4” którego zapomniałeś zacytować, a dopiero potem obrażać ludzi. Przeproś kolegę Mireczka bo tak na dobra sprawę nazwałeś go debilem a nawet nie rozumiesz co napisał ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Pitoli farmazony bez zbędnej weryfikacji byle kliknięcia się zgadzały. Już się zaczął podobać wykopkom?


@snx: To dawaj, napisz nam wszystkim jaka jest prawda. Napisz, że orędownicy elektryków wcale nie manipulowali, że politycy nie zmuszają do zmian w imię ideologii, a nie faktów.

Napisz nam wszystkim, że elektryki są ekologiczne to nawet szef VW cię wyśmieje bo własnie tak się zachowuje jak wyłączą kamery.
  • Odpowiedz
@adrian-synal sama kofeina jest mało szkodliwa, chyba że ktoś pije energetyki zamiast wody. Natomiast zastepownie snu kofeiną może być szkodliwe, bo po prostu niedobór snu to silny stres dla organizmu. Ja często mam dyżury dobowe i czasem w miarę się prześpię w nocy, wtedy następnego dnia jestem po prostu zmęczony, a czasem prawie nic snu nie zalapię. Wtedy to tak 2-3 dni dochodzę do siebie. Jeśli ktoś mówi że się przyzwyczaił to
  • Odpowiedz